Как е правилно да тренирам?

22.11.15
23:14

Здравейте!
Имам следния въпрос - генетично горната част на краката ми (изключвам дупето) са осезаемо по - едри от останалите части на тялото. На места чета, че за да отслабна там трябва да тренирам с големи тежести бедрата. От втори източник мнението беше много кардио, за да намаля подкожните мазнини и тогава тежести. На трето място срещнах и мнение да не тренирам изобщо долната част, а да наблегна на горната за симетрия (ОК, но не искам да ставам бизон).
Обърках се и сега наистина не знам кое е правилно и затова ще се радвам да чуя вас.

Темата беше редактирана от zIzzy на 22.11.15 23:57.

Здравей!

Ако искаш да свалиш тегло, стреми се да поддържаш отрицателен калориен баланс.
Няма как да програмираш тялото да сваля мазнини само от една определена зона.

Тренирай цялото тяло - с тренировките си влияеш на мускулатурата, допринасяш за увеличаване на енергийния разход и има още много предимства за по-доброто здраве.

Да не тренираш краката, а само горната част е лош вариант.
Да наблягаш само на кардио - също.

23.11.15
13:26

казано от Вероника Налбатска на 23.11.15, 09:40:

Здравей!

Ако искаш да свалиш тегло, стреми се да поддържаш отрицателен калориен баланс.
Няма как да програмираш тялото да сваля мазнини само от една определена зона.

Тренирай цялото тяло - с тренировките си влияеш на мускулатурата, допринасяш за увеличаване на енергийния разход и има още много предимства за по-доброто здраве.

Да не тренираш краката, а само горната част е лош вариант.
Да наблягаш само на кардио - също.

благодаря :)

След като вкараш хранителния и тренировъчния режим в някакви релси, си вземи йохимбе. Повишава кръвообращението в малкия таз и по този начин стимулира изгарянето на мазнини в областта на бедрата и дупето.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1