Въпрос относно прием на креатин.

14.01.16
14:56

Здравейте, искам да попитам дали мога да правя зареждащата фаза по следният начин: 10 гр преди тренировка и 10 гр след тренировка,  вместо да го разпределям на 4 приема по 5 гр?

Ако си решил да правиш зареждаща доза и ако можеш, нека изтегли дозата преди тренировка по-рано. Другата е окей.

14.01.16
16:24

казано от Димитър Михайлов на 14.01.16, 14:58:

Ако си решил да правиш зареждаща доза и ако можеш, нека изтегли дозата преди тренировка по-рано. Другата е окей.

Колко време преди тренировка горе-долу да го пия? Половин час достатъчно ли е?

14.01.16
16:30

Аз не виждам смисъл от зареждаща фаза с креатин. Пий го по 5гр. на ден, това ти е напълно достатъчно.
Това със зареждащата фаза е с цел да привършиш по- бързо продукта и да си купиш нов- Маркетингов трик.
От зареждащата фаза най- много да изпиташ лек стомашен дискомфорт, но плюсове едвали ще изпиташ.
Пий си по 5гр. дневно.

14.01.16
16:49

Моят е 500 гр имам да го пия няколко месеца, като правиш зареждаща фаза според мене креатина се натрупва по-бързо...  Миналата година я правех и имах големи резултати..  10 кила за 1-2 месеца..  Оъ ръка 32 на 38 :)

Пий по доза преди и доза след, останалото не е нужно.

казано от Иван Иванов на 14.01.16, 16:49:

...като правиш зареждаща фаза според мене креатина се натрупва по-бързо...

Да, вярно е... а ти за къде бързаш всъщност? (giggle)
Повече по този въпрос има тук.

14.01.16
18:44

Еми кой не иска да има бързи и видими резултати :D.. попринцип не бързам за никъде, ама поне като ще се върши работа да върши както трябва :D

Щом си сигурен, че бързането ще те заведе където искаш... ОК. ;)

15.01.16
03:26

Това не е бързане, просто питам дали е учаден този пример.. Не защото бързам, а просто нямам време за да го правя с 4 приема, зает съм почти през цялото време и нямам тази възможност :)

В крайна сметка прочете ли статийката, която ти предложих?

15.01.16
17:59

Да

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1