Излишна мазнина

МД

24.01.16
17:00

Здравейте аз с на 15 висок съм 188см и тежа 60 кг. Храня се със здравословни храни но имам малко мазнина около гърдите ходя на фитнес от скоро и се надявам той да ми помогме. Моля дайте ми съвет как да изчистя излишната мазнина по-бързо.

Carbohydrate

24.01.16
17:08

За по-бързо, трябва да спазваш хранителен режим и стриктно ходене на тренировки, без скатавки)...само това

МД

24.01.16
17:10

казано от Carbohydrate на 24.01.16, 17:08:

За по-бързо, трябва да спазваш хранителен режим и стриктно ходене на тренировки, без скатавки)...само това[/quote
А какви храни да избягвам

Carbohydrate

24.01.16
17:15

има го на форума.....: пържено, тестяно, сладко, “боклуци”, салами, полуфабрикати....

24.01.16
20:01

На 15 години, 188 см и 60 кг?!
На тази възраст и това тегло, не ти трябват диета за сваляне, а за качване.

МД

24.01.16
20:11

казано от Петко К на 24.01.16, 20:01:

На 15 години, 188 см и 60 кг?!
На тази възраст и това тегло, не ти трябват диета за сваляне, а за качване.

Би ли ми помогнал да направя хранителен режим?  (ще съм много благодарен)

Мнението беше редактирано от Кольо Пияндето на 24.01.16 23:19.

24.01.16
23:19

В момента се развиваш и освен това си с поднормено тегло, дори по най-консервативните медицински таблици.
“Хранителния режим”, който ти трябва е редовно и стабилно хранене с читава храна. Яж поне 3 пъти дневно (закуска, обяд, вечеря). Читавата храна включва месо, яйца, млечни продукти, ориз, картофи, зърнени храни, ядки, зеленчуци, плодове, но освен това можеш да включваш и всичко друго, което ти се яде. Ако си набавяш достатъчно калории и тренираш сериозно, ще почнеш да качваш мускулна маса, а като качиш мускулна маса, мазнините няма да са ти проблем.

Мнението беше редактирано от Петко К на 24.01.16 23:20.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1