Мнения относно програмата ми

Здравейте момчета и момичета. Искам да ви попитам какво мислите за новата ми програма, която мисля да започвам.

Горна част:

Тренировка 1:                                     

Flat Bench Press           4   6-8
DB Rows                     4   6-8
Incline DB Press             3   8-12
Lat Pull-Downs             3   8-12
Leteral Raises               2   12-15
Barbell Curls                 2   12-15
Skull Crusher               2   12-15

Тренировка 2:

Flat Bench Press           4   6-8
Lat Pull-Downs             4   6-8
Machine Flys               3   8-12
Seated Cable Rows       3   8-12
DB Overhead Press       3   5-10
DB Curls                   2   12-15
Close Grip Benchpress   2   12-15

Долна част

Тренировка 1:

Squats                       3   6-8
Split Squats                 3   8-10
Laying Leg Curls           3   10-12
Seated Calf Raises         4   10-12
ABS                         4   8-15

Тренировка 2:

Romanian Deadlift         3   6-8
Leg Press                   3   10-12
Seated Leg Curls           3   8-10
Standing Calf Raises     4   6-8
ABS                         4   8-15

Тренирам несериозно от година-две, но от 2-3 месеца започнах сериозно. Хранителният ми режим е изряден. В момента съм в дефицит и както се досещате целта ми е сваляне на някой друг процент подкожна мазнина. Изготвих си тази програма и реших да ви попита за мнение преди да я започна. Колебая се също дали да не я преработя така: единия ден да ми е ден за сила ( с по-малко повторения), а другия за хипертрофия. Чудя се и дали да не разкарам прасеца от тренировките за долна част. Програмата ще я изпълнявам така: горна-долна-почивка-горна долна-почивка-почивка. Висок съм около 1.80см и тежа 80 кг. Също така след тренировките за долна част ще вкарам малко HIIT. Отворен съм за всякакви мнения и критики.

П.П. Съжалявам за неподредените серии-повторения. Подреждам ги, но когато обновя поста и отново се разбъркват малко.

Темата беше редактирана от Филипината на 11.04.16 12:00.

11.04.16
12:20

За сваляне на подкожни трябва да увеличиш повторенията.

Тези тренировки да не ги изкара от някой английски сайт? Всички упражнения са ти на английски.
Във форума има всички упражнения на български и са описани подробно, ако искаш може да погледнеш
Фитнес програми: http://www.bb-team.org/trenirovki/workouts
Упражнения http://www.bb-team.org/trenirovki/exercises

Упражненията съм ги написал на английски просто ей така. Упражненията, най-вече за горна част, съм ги съобразил с останалите упражнения в тренировката. Примерно в първата тренировка за горна част нямам раменна преса, защото преди това имам 2 лежанки и достатъчно съм натоварил предното рамо. Може и да бъркам, но за мен има логика. Не съм копирал 1:1 програмата( поне за горна част ).  Относно това за повечето повторения- мислех, че това е стар мит. Благодаря за съвета, но ще изчакам мненията и на други колеги.

Мнението беше редактирано от Филипината на 11.04.16 12:38.

11.04.16
13:42

Ако можеш да се набираш, сложи набирания, вместо скрипец, лежанката във втората тренировка евентуално може да бъде наклонена,  румънската тяга да стане стандартна тяга, а вместо флайсове - кофички. Тесния хват съответно става излишен, ако сложиш кофички.
Не е фатално и така да остане де.

казано от ANZy на 11.04.16, 12:20:

За сваляне на подкожни трябва да увеличиш повторенията.

За свалянето на подкожни мазнини, трябва да си оправи диетата. Повторенията са абсолютно без значение.

казано от Филипината на 11.04.16, 12:36:

Относно това за повечето повторения- мислех, че това е стар мит.

Естествено, че е мит.

Мнението беше редактирано от Петко К на 11.04.16 13:47.

16.04.16
21:22

Аз съм на Горна/Долна и бих ти препоръчал една от Bodybuilding.com 12 седмици се прави и спазваш ли я ще имаш доста добри резултати. Разбира се режима е важен !!!

19.04.16
20:28

казано от Krasen Georgiev на 16.04.16, 21:22:

Аз съм на Горна/Долна и бих ти препоръчал една от Bodybuilding.com 12 седмици се прави и спазваш ли я ще имаш доста добри резултати. Разбира се режима е важен !!!

Линк може ли? Някои от нас не могат да гадаят на карти таро.

20.04.16
20:46

казано от ANZy на 19.04.16, 20:28:

казано от Krasen Georgiev на 16.04.16, 21:22:

Линк може ли? Някои от нас не могат да гадаят на карти таро.

Тука не е ли забранено ? Да се посъват линкове на други тренировъчни сайтове

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1