Какъв протеин за трудно качващи

16.05.16
13:02

Здравейте,

Структурата на тялото ми е такава, че трудно качвам килограми (не невъзможно, но трудно). Решил съм да опитам само с протеин - знам, че не е най-доброто решение в конкретния случай и може би креатина ще ми свърши по-добра работа, но това е друг въпрос. Работата е там, че може би нисковъглехидратният протеин няма да е най-полезния вариант. Затова реших да попитам тук, какво бихте ми предложили като вариант.

Благодаря предварително

Пържоли, яйца, мляко, ориз, картофи, паста, овес. Колкото повече толкова повече.

16.05.16
13:07

Това ясно, питам за добавка протеин.

казано от Rosen Krumov на 16.05.16, 13:07:

Това ясно, питам за добавка протеин.

Ако си набавяш достатъчно от храната, няма нужда.

16.05.16
13:23

Няма значение, не е това въпроса от темата.

16.05.16
13:25

http://shop.bb-team.org/geynari

16.05.16
13:28

казано от Pleasure на 16.05.16, 13:25:

http://shop.bb-team.org/geynari

Искаш да кажеш, че няма протеин, който да ми свърши работа?

Искаме да ти кажем, че настояваш да похарчиш едни пари, за да купиш нещо, което е сравнително до-о-оста скъпо и няма да ти донесе особени резултати.

Качваш трудно, защото се храниш като първокласник...

16.05.16
13:48

В момента нямам време да се храня абсолютно както си трябва. Опитвам се да ям често, и това, което трябва, но не се получава винаги. Затова искам да си набавя това, което не ми стига, от протеин. Може би и не толкова плътното ми хранене през деня се дължи и на това, че се ограничавам да не ям боклуци (фаст фууд основно - другите не ме влекат)..

Пробвай някоя матрица. На AMIX Smooth-8 е добра.

16.05.16
19:36

Безсмислено е да се дават пари за добавки, като нямаш здрава храна.  Добавката допълво храната, а като нямаш здрава храна, все едно добавката допълва нищото.

Carbohydrate

16.05.16
19:46

казано от Rosen Krumov на 16.05.16, 13:48:

В момента нямам време да се храня абсолютно както си трябва. Опитвам се да ям често, и това, което трябва, но не се получава винаги. Затова искам да си набавя това, което не ми стига, от протеин. Може би и не толкова плътното ми хранене през деня се дължи и на това, че се ограничавам да не ям боклуци (фаст фууд основно - другите не ме влекат)..

белтъкът няма да се усвои просто, ако употребяваш само него. Трябват ти въглени...китайския ресторант е хубаво място, разбра ли ме...прави си вкъщи ориз, картофи и си ги слагай в кутийки, толкова ли е сложно + резенчета краставички, домат, и ...твоя белтък, като междино хранене, но по-хубаво едни гърдички така от пиле)))

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1