Събирам мнения

BT

25.05.16
10:05

Здравейте! Мисля  да се възползвам от регистрацията си в този форум ( нищо че основно чета темите, а не пиша в тях) и този раздел за “други неща” , за  лични цели :D А именно- трябват ми мнения за дограми. В момента правим фитнес зала, помещението го взехме от 4 стени без прозорци и без врати.. Оказа се, че избора на дограма е важен елемент, а познанията ми по темата са нулеви. Ще се радвам на малко акъл от вас.

Темата беше редактирана от Кольо Пияндето на 25.05.16 10:25.

Приятелю,какво има да и мислиш на дограмата!!!’Гледаш да има поне едно отваряемо крило(примерно отваряемо и фикс-най-евтиния вариант).Избери си най-евтиния профил,който е на пазара(мисля,че Вива ще ти свърши работа),най-евтиния стъклопакет и така.Ти за марка дограма ли питаш принципно,или....?

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1