Леко раздвижване

Прескочи до:

Искаш ли да постигнеш мечтаната форма и трайно по-добро здраве?

Методът на BB-Team е модерният начин да изградиш здравословни навици, трайни резултати, увереност и контрол над здравето си с лична подкрепа и отчетност.

Научи как работим

15.05.24
17:30

Айде напиши марките и моделите на тази палатка и чувал, да знаем и ние хамалите какво да си вземем :)

15.05.24
20:59

казано от gotcha на 15.05.24, 17:30:

Айде напиши марките и моделите на тази палатка и чувал, да знаем и ние хамалите какво да си вземем :)

Цъъ, вие си обичате хамалските работи, че тренирате по-тежко когато може и може да носите :)) ...

19.05.24
08:41

Я да напиша все пак за тези неща, понеже обещах. На снимката това което е Therm-a-rest e надуваемо шалте, което изолира идеално от студа, но трябва да се гледа да не се спука. Марката е много качествена и това е скъпо. Преди години си го купих това, за да мога да спя на открито без нищо само с фолио. Но не е особено комфортен тоя вариант, пробвал съм го :) . Та тази година докато си нямах работа реших да проверя за палатка и за спален чувал ...на Thermarest-a спалния чувал и на zpacks тръгват леките от 400 долара, при палатките там вече има голяма разлика от 300-400 долара до 1000 долара. И както знаете, човек каквото и да търси попада на китайците с техните брутални реклами, т.нар Temu, предполагам и бабите ви вече знаят за тоя сайт, който е нещо като алибаба и подобните там. Та от този сайт видях подобието на палатка и спален чувал и ги купих уж с намаленията за 97 лева :)) ... Като цяло избягвам да правя компромис с екипировката, но реших да им дам шанс и мисля че стават за лятото, не са крайно зле ... Та разликата е между 100 лева и 1000 долара :) ...
Виждате като размер колко е цялата “система” а като килограми всичко е 1.8 кг :)
”Палатка”

Мнението беше редактирано от kaloyan на 19.05.24 08:45.

25.05.24
20:11

Малко имах паузи в тренирането. Вчера бягах пак 11 км пресечено. Днес ходих до вр. Ботев, но не бях в най-добро състояние. Качих се за 3 часа ...

Последно август миналата година също за 3 часа ...

Разликата е че сега съ без пирони и крака е много по-добре....

Сравних и последното ми качване преди счупването за 1 час и 50 минути ... и малко даже се плаша.. Но днес просто не се напъвах и и се струва че ако имам достатъчно време, ще стигна пак тези времена. Но дори и да не ги стигна, май наистина не ми пука чак толкова :)

П.С - средния ми пулс днес беше 140, докато преди на по-бързото качване се въртеше около 160 ..

Мнението беше редактирано от kaloyan на 25.05.24 20:13.

25.05.24
21:47

Сгоден сайт, но чувам, че източват карти.

казано от Brown Bomber на 25.05.24, 21:47:

Това най-вероятно не е така, а и дори да е така, може да се използва виртуална карта с точна сума или най-добре еднократна (disposable), ако банката предлага.

26.05.24
20:13

казано от Mirko Filipovic на 26.05.24, 13:07:

казано от Brown Bomber на 25.05.24, 21:47:

Това най-вероятно не е така, а и дори да е така, може да се използва виртуална карта с точна сума или най-добре еднократна (disposable), ако банката предлага.

При мен има доста защити на картата. То Мирко знаеш ли кое е най-тъпото .. :) Аз си платих през някоя от многото на револют, ама за второто нещо като ме пита, понеже си ползвам приложенията на айфон, даже и не разбрах че платих с нормалната карта. Иначе през револютските плащам :)) ..  Просто не обърнах внимание .. Но и аз съм на мнение, че е много трудно през толкова популярно приложение, което таргетира големи обороти и разпознаваемост, да прави такива неща и въобще да си ги позволи ...Нищо че е китайско ..

Една такава дребна кражба да позволи или източване на картата , означава край с него. Да жертваш бизнес за милиарди, никакъв шанс. Тези продават китайски боклуци на цял свят, почти сигурен съм. След като имат безплатна и безупречна доставка до България :)

Мнението беше редактирано от kaloyan на 26.05.24 20:15.

26.05.24
20:32

Аз също ползвам Револют, не падам от Марс. Жена ми прочела и ми каза, значи е истина 😄

31.05.24
13:09

Малко да напиша понеже не ми остава време. След това качване на Ботев бях робокоп поне 3 дни. Имам и доста работа и разправии странични, опитах се да правя нещо, но много малко .. Вчера за първи път успях да направя тези 11 км с много денивелация, пак добре е че ги тичах. Днес карах колело 1 час и 40 минути през яко пресечено и утре отивам пак на Ботев за нов тест.
Като времето утре не е от значение, а по-важното ще бъде усещането и след това да не съм робот ... То по принцип идеята ми е, като се кача бързо до района под Ботев, което е около 1000 метра денивелация и се чувствам много добре, просто да направя един кръг през хижа рай и обратно на Север.
То това беше и целта предния път, но само като тръгнах и стигнах преди Ботев, видях голямата самозаблуда и го направих само така :)) . .. Предвид това, утре пак ще е само до върха, без излишни колометражи, освен ако не съм много добре физически.

П.С—ии честито лято на всички, очертава се истинско такова следващите 2 седмици с потоянни и сравнително високи температури, къси полички и леки женички ... Чак сега разбрах Дидо защо е ходил да си мери тестостерона ... :) :)

Мнението беше редактирано от kaloyan на 31.05.24 13:10.

02.06.24
08:49

Вчера се получи много добре ходенето до Ботев. Като няма напрежение и има време за тренировки нещата стават веднага. Качих се за 2 часа и 30 мин, като горе бях много добре. Краката също ги усещах силни. Днес няма мускулна треска.
Трябва така да си подредя нещата, че да ходя на планина и то така с денивелация поне веднъж седмично, понеже това е най-чистия естествен допинг и след едно такова ходене, нещата са съвсем различни.
Следващата седмица съм намислил 2 дни да направя целодневно с колелото и да си взема и палатката да спя на открито. Дано да става времето. То няма и как да се знае с тези летни бури, нито един синоптичен модел не може да ги хване. Като цяло избягвам такива спанета на открито и много дневни ходения през този сезон, но ми се ходи и съм го намислил. Ще го следя времето изкъсо как е.
Сега съм вкарал и малко офп правя..

Добавям си снимките тук от изкачванията, най-бързото, най-бавното и вчерашното да си ги имам, както и една от любимите ми снимки, които правя на излизане на открито от гората.

Но горе долу са така:

2 Ноември 2022 - 1 час и 55 минути
19 Август 2023 ( още с железата) - 2 часа и 56 минути
25 Май 2024 - 3 часа и 8 минути
1 Юни 2024 - 2 часа и 30 минути

Прескочи до:

Направи първата стъпка към твоята цел.

Попълни анкетата и наш консултант ще се свърже с теб, за да научиш и обсъдите как нашият метод ще е от полза за теб и целите ти.

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1