Нужда от съвет

01.06.16
16:05

Здравейте. Нуждая се от съвет. Работя само вечер във дискотека като Барман. Съня ми е около 7часа. Храня се по 5-6 пъти във дискотеката също си хапвам към 3ч.

Стажа ми е 3години някъде  на 24г съм 1,75см. Тип тяло екто-мезо.

Въпроса ми е следния относно тренировките.  Да ходя 3 пъти в седмицата и да тренирам цяло тяло или Горна / Долна през ден. Или да пробвам друга методика. Тренировките ми или 3 или 4 ще бъдат искам повечр време за възстановяване.

Какво бихте ми препоръчали вие?

02.06.16
10:16

казано от Krasen Georgiev на 01.06.16, 16:05:

Здравейте.Да ходя 3 пъти в седмицата и да тренирам цяло тяло или Горна / Долна през ден. Или да пробвам друга методика.

Здравей, 
И двата варианта са добри. Третия вариант е сплит - всеки ден различен мускул. Аз бих заложил на кръгови тренировки за цялото тяло.

02.06.16
13:06

казано от ANZy на 02.06.16, 10:16:

казано от Krasen Georgiev на 01.06.16, 16:05:

Здравейте.Да ходя 3 пъти в седмицата и да тренирам цяло тяло или Горна / Долна през ден. Или да пробвам друга методика.

Здравей, 
И двата варианта са добри. Третия вариант е сплит - всеки ден различен мускул. Аз бих заложил на кръгови тренировки за цялото тяло.

Би ли се уточнил защо?  Кръговете не са ли по скоро за горене на мазнини. И да знам че всичко зависи от храненето ,но при тях натоварването е по голямо и се горят повече калорий, защото правиш в една трен много базови упражнения.

Мнението беше редактирано от Krasen Georgiev на 02.06.16 17:27.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1