Качване на мускулна маса

10.10.16
18:06

Здравейте аз съм на 18 години висок съм 188 см и тежа 102 килограма искам да попитам за съвет или някаква помощ.Искам да кача мускулна маса и се надявам ако може някой да ми помогне със намирането на подходяща програма или някакъв съвет.

Темата беше редактирана от Георги Петков на 10.10.16 18:09.

Carbohydrate

10.10.16
18:59

Тридневна стандартна програма:
Пн
Гърди( хор лег, наклонен лег, същото с дъмбели и накрая разтваряне с дъмбели) и трицепс

Ср
Клек+ изолирани и рамо- военна преса с дъмбели, с щанга, хеликоптер с хват по-голям от раменния, зад глава

Пт
Тяга, др. упр. за гръб (изолирани- гребане с дъмбел или щанга, скрипец долен и горен), преса

Мнението беше редактирано от Carbohydrate на 10.10.16 19:04.

казано от Георги Петков на 10.10.16, 18:06:

Здравейте аз съм на 18 години висок съм 188 см и тежа 102 килограма искам да попитам за съвет или някаква помощ.Искам да кача мускулна маса и се надявам ако може някой да ми помогне със намирането на подходяща програма или някакъв съвет.

Здравей!

Добави повече информация за себе си, като например какво/как тренираш сега, както и какво е храненето ти.
Поразрови се из статиите тук, както и в различните теми във форума. Има много информация, която ще ти помогне да се ориентираш. :)

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1