Въпроси за колан

13.10.16
20:03

Здравейте. От няколко месеца тренирам сериозно и от скоро почнах сплит Горна Долна част като един път хващам за сила главно с малко повторения 3-5 и другия път по-изолиращи и повече повторния 8-15 (зависи) та сега съм решил да си взема колан, защото из залата няма подходящ за мен. Четох и съм запознат с плюсовете и минусите от ползването му,  но не виждам лошо да го ползвам в 3 повторения, особено след като вече навлизам 100+ на клек и тяга. Та реших да отделя малко повече пари и да си вземе трибойски колан. Някои ще кажат че не е удобен,  но аз лично ползвах на един в залата и беше супер. Rogue e,  ама е прекалено скъп (110$) :D аз съм отделил 50 лева и се колебая между някои варианти.

Първо ми хвана окото на everbuild triathlon belt-a особено защото е намален от 80 някъде на 50,  но пък не пише размери а те са ми важни защото ако не е удобен...  С 74-75 талия съм. Та ако някои знае как е номерацията в см да каже ( s, m)
След това видях на armageddon пак на тази цена.
Та между двата дали ще има съществена разлика?  И всички колани ли са с еднаква номерация? S - 60-80 или е индивидуално? 
Приемам и всякакви други предложения около тази цена,  но лично аз не открих, а и надали ще има голяма разлика, като са почти с еднаква изработка и материали :)

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1