Фитнес програма за релеф и чистене на мазнини + добавки за определената цел ?

Здравейте :) Практикувал съм фитнес и съм имал много добри резултати , но винаги те са били в насока качване на маса и килограми в момента съм в такъв период в който искам да изчистя коклото се може подкожните мазнини и да направя релеф както и най-важното за мен да направя много оформен корем. Не съм тренирал последните 5 месеца и сега ще започвам на чисто. До сега не съм се интересувал от тренировки за такава цел и нямам много понятие от това какви тренировки и упражнения са най-ефикасни , също се отнася и за хранителните добавки.Ще бъда много благодарен ако някой вече е постигнал резултати по тази тема и реши да сподели опита си.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1