Тренировка с базови упражнения

30.12.16
20:42

Здравейте, отскоро искам да започна тренирам с базови упражнения, но ме е страх да не ми изостанат по-малките мускулни групи като бицепс, трицепс, трапец, прасец и др. Как да тренирам за да не се случи това. Също, ако някой е ползвал дадена програма и е останал доволен, нека я напише, ще бъда много благодарен.

В общия случай притесненията са ти неоснователни. Особено ако си начинаещ. Хубаво е да потвърдим и какво визираш под “базови упражнения”, но може да хвърлиш един поглед на Starting Strength.

30.12.16
20:57

Благодаря, ще погледна. Под базови упражнения визирам клек, лег, тяга, гребане, раменна преса, набирания, кофички. Също така тренирам от година и няколко месеца, имам техника близа до перфектна на повечето упражнения и не смятам, че съм пълен новак.

Мнението беше редактирано от Stiliyan Zlatanov на 30.12.16 20:58.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1