С кои упражнения да трупам маса в гърдите

06.06.17
15:48

Здравейте, искам да натрупам маса само в гърдите, без да увеличавам гръдния кош, в момента правя флайс и има ефект, но се чудех дали няма и по-ефективни методи.

06.06.17
17:35

казано от АСт на 06.06.17, 15:48:

натрупам маса само в гърдите, без да увеличавамгръдния кош

Я го прочети това пак, ама бавно.

Мнението беше редактирано от BGDN. на 06.06.17 17:35.

20.08.17
19:51

a

21.10.19
00:22

Да как да увелича колко мускул или маса имам в гърдите, но само в тях. без да трупам в другите мускули около тях.

Деян

21.10.19
00:30

За повече от 2 години от както си пуснал темата, още ли не си намерил отговор 😀

казано от АСт на 21.10.19, 00:22:

Да как да увелича колко мускул или маса имам в гърдите, но само в тях. без да трупам в другите мускули около тях.

сложи си силикон .. на глупав въпрос - глупав отговор 🙂

21.10.19
11:25

ами четох и пробвах няколко неща две години но не се получи.ако исках силикон нямаше да питам. моля ако не можете или не желаете да ми помогнете не пишете. искам да трупам по сериозно маса в тях, но явно не ми се получава, затова и питам

21.10.19
15:13

Не знам за начин да трупаш само на 1 място. ( ако бъркам някой да ме поправи )То не е буца кал да я вземеш и да я сложиш някъде си. Не знам как се храниш но ако искаш маса си треа повечко ядене.

Гарантирано по-добри резултати след едва 30 дни!

Виж услугите ни
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1