Тренировъчна програма и хранителен режим

Здравейте,
понеже не съм много навътре с това какви упражнения трябва да правя за определена част на тялото и не съм много навътре и с това какво трябва да ям. Та ще Ви помоля ако някой може да ми помогне с направата на тренировъчна програма и хранителен режим. Нямам време да ходя на фитнес и искам някой да ми помогне за направата на тренировъчна програма в домашни условия и на лост, успоредки и т.н. Преди години бях започнал да тренирам на лостове, успоредки и в домашни условия, но си нямах и на идея за някои упражнения коя част на тялото тренират, но пак получих някакъв релеф на тялото. Имам леко оформени гърди, трицепси, добре оформени гръб, корем и бицепси. Ако Ви трябва нещо ръст, тегло и т.н. питайте и ще отговоря при първа възможност. Ще оценя помощта Ви!

Темата беше редактирана от Димитър Писков на 07.06.17 19:43.

Здрастииии.
Тъй като нямаш никаква идея за трениране, хранене... 100% съм сигорен че си интернет-грамотен. В сайта има поне 20 теми като твоята...

Здравей.

Запознай се с тези ръководства. 🙂

Благодаря!

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1