Kaчване на килограми

07.06.17
20:42

Здравейте! Имам два въпроса относно качването на килограми.

Искам да попитам как да кача килограми колкото се може по-бързо? Искам да кача килограми за да вляза в нормалното си тегло. Хапвам 2-3 пъти на ден.
На 20 години, висок съм 1,78, 73 kg
Какво точно трябва да хапвам? Гарантирам, че няма да ми трябва хранителна програма за качване на кг, а сигурно повече хапване?

За моето тегло ако пия протеин за качване на маса, ще има ли някакъв ефект без ходене на фитнес или просто ще качвам маса и ще си повредя на повредя на организма?

Здравей! Преместих темата ти в често задавани въпроси, защото са именно такива.
Съветвам те да пуснеш една търсачка в сайта и да прочетеш наличните статии и други подобни теми във форума. 🙂

Какво е нормалното тегло за теб и защо гледаш само числото на кантара, но не и от какво идват килограмите?

Все пак ще те насоча:

- Ако искаш да качваш качествено тегло, т.е. предимно активно, а не пасивно, нещата няма да станат така бързо, както си мислиш или както ти се иска (ако правилно разчитам “колкото се може по-бързо”); въоръжи се с търпение и обърни внимание и на тренировките си;
- Окей е да се храниш 2-3 пъти дневно, след като така се чувстваш добре; да, увеличи калорийния прием, а от какви храни, както и други полезни съвети, научи тук ;
- Не знам какво знаеш за протеина на прах, но явно нямаш реална представа какво представлява той (научи повече чрез търсачката). Няма да ти помогне особено, ако цялото ти хранене не отговаря на целта; реално погледнато можеш да си вземеш в случай, че не успяваш да си набавиш нужния протеин с храната и съответно да допълниш с протеинова пудра. Опитай обаче първо с храната;
- Без тренировки може да качиш тегло, но то надали ще ти хареса.

Поздрави!

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1