Визуалност

20.06.17
17:43

Здравейте отново!Напоследък се натъквам на образа си в огледалото във фитнеса,защото сложиха огледала и щом се погледна се отчайвам,защото изглеждам като хърба.Попринцип ръцете ми са 37-35 и гръдна обиколко 105,но щом се погледна са все едно 20-19 и 60 см.Момчето с което тенира казва,че съм същия дори малко по-голям.Та да някои ще сметнат че имам високо его,но не е така.Та на въпроса-възможно ли е само в мойте очи да изглеждам малък или наистина се смалявам 😄 ?

Bart Simpson

20.06.17
17:53

Аз също като се видя на снимка,до някой който смятам за по голям от мен или когато взема тениска от рафта в магазина,установявам,че съм по-голям отколкото съм в собствените си представи.
Често питам съпругата ми когато видя някой навън,дали е по-голям от мен и понякога се шокирам,смятам,че не сме сано ти азмисля,че просто са си така нещата.

20.06.17
18:01

Незнам,щом се видя на снимка си мисля,че съм добре,но щом се видя в огледалото съм като глист.С дреxи изглеждам по-малък отколкото по потник или без нищо и това , че изглеждам малък в моите очи ме вбесява,дори веднъж си облякои суичера просто за да не се виждам 😄

Деян

20.06.17
18:03

Аз пък съм обратно-макар дебел, на огледало си харесвам релефите и визията като за моите кг., видя ли се на снимка обаче в същата поза, олеле :-(

20.06.17
18:23

И аз се включвам. Споменавала съм, че имам огледало, което ми позволява да си се гледам в цял ръст и си отделям поне 15 мин/ден и мисля, че съм яка. Обаче като почна да си правя компромати... Направо ми умира ищаха. 😀

20.06.17
20:19

Я ми кажете ващето мнение,та знам дали огледалото лъже ли—-Според Вас 37 и 35 ръКи и г.обиколко 104 малко ли е,в смисъм според Вас добре ли е

21.06.17
01:31

Не тренирай за да спечелиш чуждо одобрение, тъй като винаги гласовете на хейтърите ще ти се струват по-силни. Дали си добре или не си зависи от теб, задавайки този въпрос на много различни хора ще получиш много различни отговори. Важното е ти да се чувстваш добре и да си щастлив, а то винаги ще има хора които са съгласни и не са съгласни с теб. Нека мнението и на двете групи ти бъде еднакво безразлично и по-точно да не го приемаш за абсолютна истина.

Мнението беше редактирано от Nightbird на 21.06.17 01:32.

Bart Simpson

21.06.17
01:41

Гласовете на хейтърите са по-силни само за неуверените.
Към автора:
Ако отидеш в Сомалия ще си Аполон.
На фитнес площадка някъде по бреговете на LA ще си........... Не на място.
Въпросът е нескопосан.
Втората част от мнението по-горе е определящо-харесваш ли се-готин си.
Макгрегър казва:
Побеждаваш или учиш.

Мнението беше редактирано от Bart Simpson на 21.06.17 01:45.

21.06.17
01:57

казано от Daffy Duck на 20.06.17, 18:03:

Аз пък съм обратно-макар дебел, на огледало си харесвам релефите и визията като за моите кг., видя ли се на снимка обаче в същата поза, олеле :-(

Това е психология. Мозъка на всеки е програмиран да му помага да оцелее физически и психически. Както не можеш да се погъделичкаш сам защото мозъка ти знае че това си ти, така и не можеш да се видиш обективно в огледало, защото мозъка ти знае че си ти и не би рискувал да те депресира, защото може да се отрази на физическото ти оцеляване. На снимка тази връзка се къса и се виждаш доста по- обективно и в някои случаи не се харесваш 🙂

Има едно заболяване наречено бигорексия. Та, или е на психическа основа, или може би огледалата не са читави. 🙂

Но независимо дали си или не си супер кльощав и хръбав, нека това ти е стимул да постигнеш по-добри резултати.

21.06.17
16:14

След като разгледахх статията за бигорексия сматам,че си имам малка част в мен от бигорексията,това което имам но ми е достатъчно—Never buff enough 😄

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1