Захватки за лост.

Здравейте. Реших да ви попитам откъде мога да си намеря така наречените “захватки за лост” понеже ми казаха че мога да порасна с тях на височина. Като ходих да тренирам видях един човек които се държеше с такива захватки много време. Представлява нещо като формата на кука и се завързва към ръката,Съжалявам че не го питах този човек какво представлява това,защото не бях заинтересован. Търсих на всякъде за такива захватки но не мога да намерят. Ще съм много благодарен за помощта!

23.06.17
09:13

Глупости са това-ще висиш и ще пораснеш...А, ако дърпаш пистолета и той ли ще стане по-дълъг?

23.06.17
10:26

Такива като куки не знам, но има нещо, което се казва “фитили”, може да потърсиш да видиш дали ще ти вършат работа.

Иначе за дърпането на пистолета съм виждал на клипче един индус как со го дърпа и разточва, беше много дълъг, ся не знам дали е функционален след всичкото дърпане и разточване или само като голямо черво си седи 😄

Barberian

23.06.17
10:26

казано от nervak на 23.06.17, 09:13:

...А, ако дърпаш пистолета и той ли ще стане по-дълъг?

Явно не си гледал рекламите на тези уреди за опъване на ...😄

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1