Отново проблем

11.07.17
17:44

Та здравейте отново,накратко в Понеделник правих кофички сложих тежест с която не бях правил досега-Кофите бяха второ упажнение-и откакто съм се върнал предното рамо на лява та ръка има съвсем малки болки,но щом работя с тежести все едно това нещо в рамото го няма.Ако може някой да каже това сериозно ли е или как да се справя с това нека пише

Темата беше редактирана от Daniel Petrov на 11.07.17 17:44.

Здравей.

Така си написал мнението си, че никак не се разбира какво имаш предвид.
Боли те рамото при изпълнение на кофички, но само, когато те са със собствено тегло, а когато са с добавена тежест - не те боли?
Какво нещо ти го няма в рамото?

11.07.17
21:00

Та имам предвид,че имам нещо като начална болка,в смъсъл да кажем вдигам си ръката появява се нещо като лека болка и отминава,а иначе при каквото и да е опражнение било кофи,лежанка,военна преса нямам болки освен в начанлите1-2 секунди

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1