Разнообразие в тренировката

27.07.17
23:17

Здравейте на всички първо 🙂.Та от няколко дни се чудя едно нещо.Първо тренирам във вкъщи като имам 3-4 уреда и дъмбели,абе като цяло е прилично според мен.Та сега е лято и времето е хубаво,въпроса ми е дали мога ръцете и гърдите да продължа да си ги тренирам вкъщи,а вместо тренировката за рамо и гръб(тъй като за тях са ми и малко малки тежестите) да я заменя с тренировка на лостове?Попринцип тренирам през ден или понякота през два,а краката не ги тренирам понеже нямам нужното обoрудване за тях,а и ритам почти всеки ден по 1-1:30 часа 🙂

Темата беше редактирана от Pesho Atanasov на 27.07.17 23:20.

27.07.17
23:32

Гръб идеално на лостовете. Рамо с повече въображение.

27.07.17
23:40

казано от Димо на 27.07.17, 23:32:

Рамо с повече въображение.

Една стена и раменни опори идеална работа вършат за рамо - според мен едно от най-добрите упражнения със СТ за горната част.

Мнението беше редактирано от Боян на 27.07.17 23:46.

28.07.17
00:29

Мерси за отговорите пичове 🙂

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1