Малко помощ

11.08.17
18:13

Здравейте,реших да пиша,за да поискам малко помощ относно храненето и тренировките!Аз съм момиче на 17 години,165 висока и 53 кг,за момента не тренирам,но пак ще започвам,защото преди също тренирах и съм натрупала малко мускулна маса,но качих няколко килограма и плочките ми почти не се забелязват,заради подкожния слой мазнини  и искам да сваля този подкожен слой мазнини.Бих искала да питам относно тенировките как е най-добре да ги съчетавам и по-колко време д-г на ден,защото като тренирах преди пак постигнах нещо,но не мисля че е било по много правилен начин?Добре ли ще е ако разделя на горна и долна част и един ден да правя за горна част,а на другия за долна и да отделя един ден за кардио?Също и за храненето, искам да свалям килограми,мускулна маса за момента не искам да покачвам,просто да си задържа тази която имам и искам да приемам д-г около 1200-1300 калории на ден,но не знам как да си разпределя правилно храненията и дали да приемам главно храни,богати на протеини.Много ще съм благодарна,ако ме насочите за тези важни неща,защото искам да изпълнявам правилно нещата!Благодаря ти предварително!

Здравей!

Видя ли това? Вярвам, че ще ти бъде полезно. 🙂

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1