Изготвяне на програма за Ектоморф

29.08.17
02:24

Здравейте! На 18 години съм , спортувам активно ( волейбол , баскетбол и колоездене ) , но реших да започна тренировки за качване на мускулна маса и оформяне ( релеф)  .  Близо 180см , 67кг .  Трябва ми  помощ в изготвянето на фитнес програма  . Мога да посещавам фитнеса от 3-5 седмично . Заедно с програмата за упражнения , ще си изготвя и хранителна програма , но всичко по реда си . Ще съм много благодарен ако ми съдействате  в изготвянето на една начална програма с която да започна !

Темата беше редактирана от Виктор . на 29.08.17 03:45.

Здрасти!

Имаш ли опит във фитнеса покрай спортовете, които си тренирал? Какво си правел в залата досега?

29.08.17
15:41

казано от Вероника Налбатска на 29.08.17, 09:18:

Здрасти!

Имаш ли опит във фитнеса покрай спортовете, които си тренирал? Какво си правел в залата досега?

Имам опит със някои базови уреди , скрипец  , лежанка и упражнения с дъмбел .

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1