Хранителен режим за покачване на мускулна маса

12.09.17
16:53

Здравейте, на 15 години съм 61кг - 182см. Трябва ми хубав хранителен режим, с който да покача мускулна маса. Иначе релефа си го имам. Поръчал съм си и гейнър, в който в една доза има близо 500 калории и протеина е 2:1

Деян

12.09.17
17:36

В сайта е пълно с инфо за всякакви хранителни режими и обяснения, кое, как и защо.

Здрасти!

Не задълбавай в сметки, просто се храни повече и гледай да преобладават пълноценни продукти в менюто. Идеи може да почерпиш от това ръководство, а като цяло гейнър не ти трябва. Сигурна съм, че може да си набавиш нужните калории от храната. Така че парите за следващия гейнър може да ги вложиш в храна. 🙂

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1