Проблем в левия лакът(ръка)

23.10.17
17:31

Извинете ако подобна тема е получила отговор преди, но не намерих каквото ми трябваше и отварям нова. Тренирам по програма 5х5 и никога преди не съм имал точно такъв проблем. Проблема е следния - при последните ми 2 тренировки получавам нещо като изтръпване в левия лакът/ръка (от външната страна) и немога да впрегна ръката за набирания/гребане с щанга. Никога преди не ми се е случвало нещо подобно (макар и да ми е по-слабата ръка). Сякаш просто немога да впрегна лакъта при дърпащото движение и лявата ми ръка увисва, а дясната дърпа докрай. Няма болка съпътстваща изтръпването, просто ми отказва лакътя.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1