Как ми порастнаха краката и развих тялото си, споделям приятелски.

08.11.17
16:54

2016г тренирах по сплитове( гърди-бицепс) гръб-трицепс (крака-корем) и много други
Тежка тренировка (ефекта беше повече маса но не красиво разположена горната част ми дърпа яко долната много слабо, а краката с колко по тежко ги правех толкова по не ги усещах и не виждах ефект само и единственно в горната част при ташаци се надуваха нз защо (ендоморф съм широк таз) и беше тъпа картинката и нз какво ми дойде на акъл и си измислих следната система по долу (вече няколко месеца съм по нея и се чувствам 90кг релеф атлетичен и много по добре)
Понеделник/Петък  фитнес (сряда кардио - спринтове)
1.Напади 3 серии 15 на крак с 10-15кг дъмбели
Суперсерия веднага след нападите) Пълен клек с щанга 50-55кг 3 серии 15 повторения
(започнах да усещам мускулите на краката ми как се движат как работят 6см за 1 месец) преди не усещах как тренирам краката просто кляках като луд.
2.Кофички на успоредка
(суперсерия лицеви опори)
3.Набиране широк хват
- Суперсерия веднага - много наведен напред гребане широк хват 40кг
4.Бицепс/трицепс суперсерии френско/Чукове

Плюсове -  чувствам се по тонизиран *не скапан на другия ден* 2 пъти седично е повтарям и тялото ми е плътно и се чувствам много добре ( сряда се раздвавам на макс на кардиото)
Целта не ми е вдигане на тежко а атлетична до нормална маса мисля че е добре
180см 90кг 69см бедро 42см рака 124см гръб 41 прасец (плочки никога не бях имал преди а правех корем като луд)

1 Минус ( че е едно и също понеделник и петък)

Темата беше редактирана от Josepe Castello на 08.11.17 17:01.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1