Въглехидрат на прах (GAIN BOLIC 6000- OLIMP)

11.11.17
17:38

Здравейте, колеги! Какво ви е мнението за въглехидрата на прах и по специално на Олимп - Gain Bolic 6000? Добър ли е за цел покачване на мускулна маса?

11.11.17
18:57

Използвал съм разфасовката от 4кг и с г/д добър хранителен режим имаше резултат.
Но бих ти препоръчал MexSizeMax.
7кг ги взех за 90лв
И за 2месеца качих към 9кг. Разбира се омазних но продукта е много добър.
Сега си взех за зимата 6.8кг Mutant MASS та ще споделя по-нататък и за него.

11.11.17
22:31

Аз в момента имам и мазнини за чистене малко и съм 88кг, но искам да кача малко мускулна маса, защото в ръцете съм малко слаб. Добре ли ще е ако след ттренировка я консумирам въпросната добавка?

Всеки един гейнър, стига да съдържанието да отговаря на етикета, работи.

Този на Олим не е лош... в смисъл... нищо специално и по-различно от други известни продукти. Като съотношение цена/количество също е някъде измежду останалите.

За повече информация виж Хранителни добавки за покачване на теглото

От друга страна, освен ако набавянето на калории не е наистина сериозен проблем, бих препоръчал прием на протеин, вместо на гейнър.

И не на последно място ми се струва важно да отбележа, да не бързаш. За справка -> Искам бързи резултати!

Гарантирано по-добри резултати след едва 30 дни!

Виж услугите ни
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1