5%

Прескочи до:

Здравейте!
Аз съм Стойко ‘91 набор. Това е формата ми, когато започвам програмата... 75кг., калориен дефицит от около 40 дни, в които тренирах кардио сутрин и кръгове за цяло тяло вечер с 4или5 почивни дни за този период. Ще опитам да запазя калориите непроменени през следващите няколко седмици и според това как реагира тялото ми ще реша дали ще ги вдигна или ще намаля още. Ще тренирам по принципите на програмата MaxOT като след всяка тренировка ще добавям и кардио. Ще водя дневника ежедневно до 30.12.2017г. като след тази дата е възможно да пропускам да пиша някой от дните като ще давам информацията със закъснение.

Темата беше редактирана от Стойко Колев на 17.01.18 11:07.

Седмица 1 Ден 1
Тренировката беше крака и започна в 14:35ч, продължителност 38мин с почивки около 2мин между сериите,+ кардио на стълби 2мин интервали бързо-бавно в продължение на 30минути.
Прасеца ми е доста малък и няма да откажа съвети как да го тренирам за да порастне, когато съм в период на калориен излишък, сега е ясно, че няма как да стане. Храната ще дам по-късно вечерта. На снимката по долу е описана тренировката:

Мнението беше редактирано от Стойко Колев на 16.12.17 19:02.

Храната за деня беше следната:
закуска - палачинка - 7 белтъка, банан, канела, 1с.л. бяло брашно, 1к.л. сода
обяд - шейк - 7 белтъка, банан, канела
след тренировка - 150гр. конско, 60гр. ориз, шепа кисело зеле
вечеря - 150гр. конско(месото овкусявам с някаква универсална подправка за кайма), 60гр. ориз, 500гр. прясно зеле със зехтин, балсамов оцет и сол
преди лягане - 7 бадема, 400мл кисело мляко 2%бдс, 2 яйца, 50гр. извара
течности - 2 кафета, 1 зелен чай, 500мл сода, вода
Суплименти:
карнитин тартрат - 2гр. сутрин, 2гр, следобед
now ultra omega3 - 3х1гр.
CLA - 3x1гр.
ZMB6 scitec - 1 преди лягане
дейли витамини на universal - 1 доза сутрин , 1 след тренировка

Мнението беше редактирано от Стойко Колев на 16.12.17 22:17.

От къде намираш конско?

От гр. Средец веднага след табелата (входа от към Бургас) вляво. Буквално пред мен заколиха кончето и е много хубаво. Преди 2 години последно бях ял ,а тогава го купувах замразено някъде от старозагорско и пак беше много вкусно. Като цяло сега е сезонът на луканките и мисля, че във всяко село може да се намери.

Седмица 1 Ден 2
Днес тренировката беше сутринта. 22 минути, 31 със загряващите серии +30 мин стълби. Упражненията за гърди с лост са ми зверски трудни и винаги съм избягвал заради комплекси, които съм изградил с времето. С обяда се изложихме, но като цяло ми е 4тият чийт мийл от 41дни насам.
Храна:
закуска - 6 белтъка, 1 яйце, канела, 1 банан, 1с.л. брашно, 1к.л. сода, 60гр. оризовки
след тренировка - 200гр. пил. гърди(панирани :( ), 1с.л. майонеза, бял хляб - бургер питка, айсберг
следобед - 200гр. пил. гърди (печени, овкусени с къри), 60гр. оризовки, 500гр. прясно зеле със зехтин, балсамов оцет и сол
вечеря(предстои) - 5 белтъка, 3 гъби, 7 бадема
течности - 1 кафе, 1 капучино(сухо мляко + разтворимо кафе), 1 зелен чай, вода
Суплименти:
карнитин тартрат - 2гр. сутрин, 2гр, следобед
CLA - 3x1гр.
дейли витамини на universal - 1 след тренировка, 1 след вечеря

Седмица 1 Ден 3
Тренировката беше сутринта около час след закуска. 24 минути работни серии(31 със загряващите) +20 минути кардио на стълби. Обмислям последно утре да направя 1 тренировка и от сряда да започна отново сутрин кардио, вечер тежести. Днес ми свърши CLA и карнитина, а утре ми свършват Omega3. Двоумя се дали да си купя отново Omega3(Now Ultra или Animal) или да си отделя паричките за подаръци за празниците.
Храна:
закуска: шейк(5 белтъка, 1 банан, канела)
след тренировка: (5 белтъка, 1 банан, канела, 30гр. овес)
следобед: 150гр. свински врат, 2 филии бял хляб, 20гр. варен картоф, 1/4 краставица + малко парче ябълков пай(домашен, ама не от моя дом)
вечеря: 250гр. конско, 400гр. прясно зеле с моркови със зехтин, балсамов оцет и сол
преди лягане: 7 бадема
Течности: 1еспресо, 1 чай - мента и манго, 1кола зеро, вода
Суплименти:
карнитин тартрат - 2гр. сутрин
CLA - 1гр. със закуска
дейли витамини на universal - 1 след закуска, 1 след вечеря
Дано този път снимката се ъплоудне изправена... И една снимка с формата - получих комплимент, че съм “много очертан” 🙂, което ме зарадва, но аз лично не си харесвам долната част на корема и за това искам отново да добавя 1 час кардио сутрин.

Мнението беше редактирано от Стойко Колев на 18.12.17 23:03.

Седмица 1 Ден 4
Тренировка за рамо и трицепс. Станах около 8, пих капучино, имах ангажимент до 10:30, когато ми беше и закуската. В 12:30 тренирах - 27мин работни серии, 33 със загряващите + 30 мин кардио на стълби - 2мин бързо, 2 мин бавно. Разтварянето на дъмбели встрани не мога да го възприема с малко повторения. Винаги съм мислил, че работи най-добре с 15+ повторения. Още съм 75кила. Имах страхотен ден в личен план и утре съм безкрайно мотивиран да се върна към режима  час кардио сутрин и силова вечер. Поръчах си за 50лв. с включена доставка 180гелкапсули now ultra omega 3 от чужбина, в България е 50лв. малката кутийка с 90бр🙂, както и от България сос 0kkal, спрей за готвене и малко добавки за потентност, че идват празниците - maca и DAA.
Храна:
закуска: палачинка - 150мл мляко, 4 белтъка, 1 яйце, канела, 50гр. овес, 1с.л. чия, 1 с.л. кокосови стърготини
след тренировка(обяд): шейк - 5 белтъка, 1 банан, канела + 100гр. от боклука на снимката
следобед: 250гр. конско, 400гр. зеле с моркови + зехтин, балсамов оцет и сол
вечеря: 125гр. конско, 2 салати цезар
Течности: 250мл капи пулпи с вечерята, капучино(нес и сухо мляко), вода
Суплименти:
омега3(Now Ultra) - 3x1
daily vits universal - 1 със закуска, 1 със следобедно хранене

Мнението беше редактирано от Стойко Колев на 19.12.17 23:16.

Седмица 1 Ден 5
Денят започна в 8 с кафе, мускулна треска в трицепса (малък е и тренировката му се е сторила добре). Имах ангажимент и не успях да направя сутрешно кардио на гладно, в 9:30 закусах, 11:30 тренировка бицепс и корем +30мин стълби. Работните серии за бицепс правих с бинтове, имаше много вени, похвалиха ме, че съм имал релеф 😄; +45мин велоаргометър в 22часа. Пристигнаха новите добавки 🙂 От утре започвам седмица 2, до 30.12 ще карам без почивка, след това цикъл 8дни - 6 силови тренировки, 4 кардио сесии.
Храна:
закуска: шейк - 5 белтъка, 1 банан, канела; 100гр. прясно мляко 25гр. корнфлекс
след тренировка: шейк - 5 белтъка, 1 банан, канела, 50гр. прясно мляко, 25гр. корнфлекс
следобед: 125гр. конско, 400гр. зеле с моркови + зехтин, балсамов оцет, сол
вечеря: 200гр. телешко, 150гр. бели макарони, доматен сос
след вечерно кардио: салата цезар + 7 бадема
Течности: 1 разтворимо кафе, 1 еспресо, 3 зелени чая, вода
Суплименти:
daily vits universal - 1 след тренировка, 1вечер
ultra omega 3 - 3x1
maca - 2x500mg
DAA - 3гр. на обяд

Мнението беше редактирано от Стойко Колев на 20.12.17 22:56.

Седмица 2 Ден 1
Събуждане в 8 с еспресо, ангажимент до 10, 10:30 закуска и разтворимо кафе преди тренировката в 12:15. 21 минути работни серии за крака, както и 30мин стълби. Тренировката беше с 4 минути по-къса от предната седмица, което дължа на 2те вработващи серии вповече, които бях направил предния път. Подобрих тежестите и повторенията почти навсякъде, което не е вследствие на повече сила или издръжливост, а просто защото през първата седмица не бях подбрал най-подходящите килограми. През деня имах доста движение, както и малко носене на дърва. в 20:15ч. започна 45те ми минути велоаргометър пред телевизора 🙂 За утре планирам най-накрая да върна кардиото сутрин, а силовата да пратя вечер, но да видим.
Храна:
закуска: 5 белтъка на тиган + 50гр. овесена каша с 1с.л. чия, 1с.л. кокосови стърготини, канела, 1ч.л. мед
след тренировка: 250гр. конско + 65гр. оризовки
междинно: 300мл фреш - киви, краставица, магданоз, джинджифил
късно следобед: 125гр. конско, 100гр. телешко, 75гр. бели макарони с дом. пюре, 50гр. корнфлекс със 150мл мляко, 10 маслини каламата
вечеря: 250гр. конско, 200гр. айсберг и краставица, 30мл дресинг цезар, 12 маслини каламата
Течности: 1 еспресо, 1 разтворимо кафе, 2 зелени чая, 250мл кола зеро, вода
Суплименти:
daily vits universal - 1 след тренировка, 1 след кардио
maca - 3x500mg
DAA - 3гр.
omega 3 trec - 3х2гр.
На снимката първо са данните от седмица 1, а след това от седмица 2 вдясно.

Мнението беше редактирано от Стойко Колев на 21.12.17 21:24.

Седмица 2 Ден 2
Денят започна в 7:40 с чаша капучино(еспресо и 150мл мляко с 2захарчета). В 8:15 - 60 минути кардио на пътека с наклон 15%, 47мин-4км/ч, 13мин-5км/ч като пулсът беше около 122 удара в минута при 4км/ч и 140 при 5км/ч. Нещо според мен много важно при пътеката - никога не се държа с ръцете отстрани, който си мисли, че прави кардио, а се държи с ръцете, за които и дръжки да са, то той не прави кардио. След кардиото закуска, а след нея пренасяне на 1 ремарке дърва. Около 12ч обяд, сън от 13ч до 14:50ч. Ядене преди зала, после чай и кафе и в 17:00 силова тренировка +30мин. стълби. Тренировката за гърди беше по-добра от предната, отново не заради повече сила, а заради по прецизен избор на работна тежест. Без малко да се затисна на 4то повторение на 90кг лег, но се справих. В 18ч. хранене и към момента на писане на поста - 21:15ч вечеря.
Храна:
след кардио: 5 белтъка на тиган + 50гр. овес, 1с.л. чия, 1с.л. кокосови стърготини, 1ч.л. мед, канела, какао
обяд: 250гр. конско, 60гр. оризовки, 12 маслини каламата +150гр. “питката на баба”
преди тренировка: 125гр. конско, 200гр. зеле, 30гр. дресинг цезар, 12 маслини каламата
след тренировка: шейк - 5 белтъка, 1 голям банан, канела + 100гр. “питката на баба”
вечеря: 135гр. риба тон, 200гр. зеле, 30гр. дресинг цезар, 12 маслини каламата, 80гр. “питката на баба”
преди лягане(предстои): 7 бадема
Течности: 1капучино (еспресо, 150мл мляко + 2кафеви захарчета), 1 разтворимо кафе, 2 зелени чая, 250мл кола зеро, вода
Суплименти:
maca - 3x500мг
DAA - 3гр. сутрин
daily vits universal - 1след кардио, 1 след тренировка
омега 3 trec - 3x2гр.

Рецепта за “питката на баба” - тъй като не смятам, че съм толкова богат за да изхвърлям храна си отделям жълтъците от яйцата от закуските и следтрен. хранения и ги давам на баба ми. Тя ги смесва със сирене, бяло брашно, сода, и кисело мляко понякога и прави питка. Съотношението винаги е различно, а резултатът е на снимката.
На снимката с тренировката първо са резултатите от седмица 1, а вдясно от тях от седмица 2.

Мнението беше редактирано от Стойко Колев на 22.12.17 21:44.

23.12.17
18:17

Поздравления за външния вид! Мазнините сигурно са под 10%?
Нали знаеш, че пускаш снимките на тренировките ръкописно, а доста често и наобратно и едва ли някой ще се занимава да ги разчита така? 🙂

Опитах да ги качвам изправени, но не се получава. Ползвам лицензирана операционна система на компютъра, имам висок клас видео карта, страхотен мобилен телефон, с който снимам изправени снимки, въпреки това не се качват изправени. Опитвах и да снимам наобратно, да въртя снимките и след като съм ги качил на PC и пак не се получава. Мисля, че проблема е в самия форум. Когато имам време ще опитвам да изписвам тренировката за вбъдеще. Относно мазнините - не съм ги измервал никога, но имам намерение през януари да направя цялостни изследвания и тогава ще ги измеря.

23.12.17
18:43

Аз съм с нисък клас видео карта и всичко е ок. Ако искаш да ги разменим ?

Седмица 2 Ден 3
Денят започна в 7:30 с чаша доста силно разтворимо кафе. В 8ч. започнах кардиото - 60 минути пътека 15% наклон - 30мин 4км/ч, 30мин 4,5км/ч с пулс около 120 удара в минута. След това закуска, разходка, обяд и в 16ч. тренировка за гръб +30мин стълби. Тренировката беше задоволителна, с добра техника. Предстои още една разходка и след това сън. Денят беше натоварен в емоционален план, въпреки това тренировките споряха.
Храна:
след кардио: 200гр. питката на баба от жълтъци
обяд: 300гр. телешко(бургер от младо телешко от lidl), 20гр. кашкавал, 100гр. пълнозърнеста багета от кауфланд, 12 маслини каламата, 200г. зеле със зехтин, балсамов оцет и сол
след тренировка: 1 банан
час след тренировка: 200гр. конско, 100 гр. пълнозърнеста багета от кауфланд, 20гр. кашкавал, 200гр. зеле със зехтин, сол, балсамов оцет, 8 маслини каламата
вечеря - палачинка - 5 белтъка, 1 банан, канела, какао, 1с.л. чия, 1с.л. кокосови стърготини
преди лягане - 7 бадема
Течности: 2 разтворими кафета(силни и двете), 2 зелени чая, вода
Суплименти:
DAA - 3гр.
maca - 3х500мг
daily vits universal - 1 след кардио, 1 след тренировка
омега3 trec - 3x2гр.

Тренировка:
60мин кардио сутринта

гръб и трапец следобед:
гребане с лост широк хват - 5x80; 5x80
скрипец V - 6x75; 6x80
набирания - 6х+15; 6х+15
долен скрипец V - 5x90
мъртва тяга - 6х110; 6х110
трапец лост - 5х110
стълби - 30минути - 8ниво интервали (2мин бързо, 2мин бавно)

Мнението беше редактирано от Стойко Колев на 24.12.17 11:11.

казано от CottageCheese на 23.12.17, 18:43:

Предпочитам да си поправят форума, в горният пост отново качих 2 снимки правени с еднакъв телефон, изправен, качени едновременно и отново се получава разминаване...

24.12.17
12:11

казано от Стойко Колев на 23.12.17, 18:51:

казано от CottageCheese на 23.12.17, 18:43:

Предпочитам да си поправят форума, в горният пост отново качих 2 снимки правени с еднакъв телефон, изправен, качени едновременно и отново се получава разминаване...

Не ти е виновен форумът - той качва снимката с ориентацията, с която му я подаваш и нищо не обръща. Приложенията на мобилните телефони си правят каквото си искат с ориентацията - оправи си ги тях.
Свали си снимката на компютъра, отвори я с някой безплатен редактор като IrfanView и сам ще видиш с каква ориентация е. После можеш да я завъртиш и запишеш както трябва.

А това на BrownBomber за видеокартата беше ирония -  картата ти няма никаква връзка с това накъде са ти завъртени снимките.

24.12.17
12:21

казано от Boby_ на 24.12.17, 12:11:

А това на BrownBomber за видеокартата беше ирония -  картата ти няма никаква връзка с това накъде са ти завъртени снимките.

Вярно е, че понякога съм ироничен, но този път не бях аз.

Седмица 2 Ден 4
Сутринта 60 минути пътека 15% наклон, след това хапване, после обяд, после пак хапване, в 16:30 раммо и трицепс +30мин стълби, хапване, и предстои вечеря след няколко часа. Тренировката беше задоволителна, въпреки кофти настроението, в което съм тези дни. Искам да пожелая на всички весело да посрещнат Коледа с любимите си хора. Ако всичко е по план и аз утре ще видя моя любим човек, което със сигурност ще ми донесе и допълнителна мотивация. И да вметна нещо относно планирането - “Ако се придържаш към план А, няма нужда да си правиш план Б”, за това което желаете и зависи от вас ви пожелавам да го постигате.
Храна:
след кардио: палачинка - 5 белтъка, 1 банан, 1с.л. чия, 1с.л. кокосови стърготини, канела, какао
обяд: 200гр. конско, 60гр. оризовки, 10 маслини каламата
час преди тренировка: 100гр. конско, 50гр. зеле със зехтин, сол и балсамов оцет, 10 маслини каламата
след тренировка: палачинка - 5 белтъка, 1 банан, 1с.л. чия, 1с.л. кокосови стърготини, канела, какао
вечеря предстои: 200гр. конско, 100гр. зеле със зехтин, балсамов оцет, сол, 10 маслини каламата (ще добавя или 60гр. оризовки или 1/2 авокадо - вие какво ще предложите)
Течности: 1 разтворимо кафе, 1 еспресо, 2 зелени чая, вода
Суплименти:
DAA - 3гр.
maca - 3х500мг
daily vits universal - 1 след кардио, 1 след тренировка
омега3 trec - 3x2гр.

Тренировка:
60 минути пътека 15%наклон сутринта

рамо и трицепс следобед:
арнолд - 6х22,5кг; 5х25кг; 525кг;
военна - 6х50кг; 6х55кг;
разтваряне встрани - 6х15кг; 6х15кг;
френско EZ - 6х40кг; 6х40кг;
скрипец V - 6х60гк; 6х65кг;
дъмбел с 1 ръка зад врат - 6х12,5кг;

Мнението беше редактирано от Стойко Колев на 24.12.17 18:32.

Седмица 2 Ден 5
Денят започнах с кафе и закуска, час и половина след това бицепс, корем +30мин пътека. След тренировка хапнах кофти неща и мисля да постоя гладен чак до вечеря, когато се очертава да хапна малко печени полуфабрикати(пица, хапки, салата цезар). Ще си наглася нещата така, че преди лягане да направя 45-60мин велоаргометър. Тренировката днес беше ОК, опитах се да снимам ръцете, но те трепереха и снимките излязоха размазани. В края на седмица 2 равносметката е, че съм около 500гр. по-лек от началото на програмата и без особена промяна като се гледам в огледалото.
Храна:
закуска: палачинка - 5 белтъка, 1 банан, 1с.л. чия, 1с.л. кокосови стърготини, канела, какао
след тренировка: 50гр. конско, 50гр. карначе от магазина, 70гр. баница от магазина, 70гр. тиквеник
вечеря: пица - 150гр. блат, 200гр. шунка, салам, кашкавал; 8 печени пилешки хапки; 5 печени хапки сирене с къпинов конфитюр, салата цезар, 10 маслини, 100гр. суфле
Течности: 1 еспресо, 1 зелен чай, 500мл сок от кутия, 500мл сода, вода, уиски и бейлис по 1 глътка - 25гр. общо

Тренировка:
бицепс и корем
сгъване с прав лост - 6х40; 5х45;
чукове - 6х17,5; 5х20;
EZ лост - 6х42,5;
повдигане на крака - 15х +7,5; 11х +10;
молитва - 10х65; 10х65;
пътека - 30мин, 15% наклон, 4км/ч.

ПС: при снимките вече качвам и от 4-те страни и, която излезе изправена оставям само нея след редакцията на поста; винаги е различна...
ПС2: не се сдържах и се натъпках, пропускам и кардиото преди лягане; утре вече ще съжалявам

Мнението беше редактирано от Стойко Колев на 25.12.17 23:23.

Седмица 3 Ден 1
Днес тренировката беше следобед - крака +30мин. стълби. Пропуснах кардиото сутринта, но утре ще наваксвам. Храната последните дни ми куца доста и ще видим какъв ще е резултата.

Храна:
закуска: палачинка - 50гр. овес, 5 белтъка, 1с.л. чия, 1с.л. кокосови стърготини, канела, какао, 1ч.л. конфитюр от къпини
обяд: мкдоналдс - пилешка салата с йогурт дресинг, малки картофки с млечен сос; омлет - 5 белтъка, 4 малки гъби, 3 маслини каламата
след тренировка: 1 банан, 1/3 пиле с кисело зеле и ориз на фурна
вечеря: 1/3 пиле с кисело зеле и ориз на фурна
пак вечеря: 1/3 пиле с кисело зеле и ориз на фурна
преди лягане: 7 бадема,1 мандарина, 1 банан, 2с.л. биволско кисело мляко
Течности: 1 разтворимо кафе, 1 капучино (еспресо + 150мл мляко), 500мл сода, вода, 250мл кола зеро
Суплименти:
DAA - 3гр.
maca - 3х500мг
daily vits universal - 1 след закуска, 1 след тренировка
омега3 trec - 3x2гр.

Тренировка:
клек - 6х110; 6х120; 4х125;
45 градуса лег преса - 5х240; 6х240;
румънска - 6х90; 6х95;
прасец стоеж смит - 8х140; 8х165; 8х165;
прасец седеж калф - 8х80; 8х80;

Мнението беше редактирано от Стойко Колев на 26.12.17 23:41.

Седмица 3 Ден 2
Днес имам имен ден. Това е може би най-гадният ми имен ден до сега 🙂 Доста проблеми в емоционален план, което поне помогна пътеката да не я усетя. Докато се качих и 30 минути бяха минали и все пак мислите в главата ми още са неподредени. При хоризонталната лежанка получих помощ, въпреки изминалите 2 дни, в които хапнах вкусни неща пак нямах достатъчно сила. Увеличих двойно дозата мака за да проверя ще се отрази ли на тялото ми, защото поне до момента не усещам нищо.
Храна:
закуска: 200гр. конско, 70гр. бяла франзела, 20гр. кашкавал, 1/3 краставица
обяд: 200гр. конско, 70гр. бяла франзела, 1/3 краставица
след тренировка: 200гр. конско, 70гр. бяла франзела, 1/3 краставица
вечеря: айсберг бургер - 200гр. конско 50гр. айсберг; 1/3 краставица, 5 малки сърми
преди лягане: 7 бадема, 1 банан
Течности: 700гр. кола зеро, 2 еспресота, вода, 2 зелени чая, 50гр. коняк + 1 бонбона тофефи
Суплименти:
DAA - 3гр.
maca - 3х1гр.
омега3 trec - 3x2гр.

Тренировка:
полулег: 6х70; 5х75; 4х77,5;
лег: 6х80; 6х85; 4х90;
обратен наклон: 4х85;
предмишница лост: 10х25; 10х25;
предмишница дъмбел: 10х12,5; 10х12,5;
пътека: 30мин, 15% наклон, 4км/ч.

Мнението беше редактирано от Стойко Колев на 28.12.17 09:25.

Седмица 3 Ден 3
Поспах до късно, закуска, обяд - пица, тренировка за гръб +30мин стълби, още няколко хапвания. Задното бедро на десния крак ме стягаше (нещо средно между МТ и разтежение), нямах сила за набиранията и се след 3тото повторение от серия2 просто свалих тежеста, защото се дърпах само на ръце, а не с гръб. Противно на очакванията ми заради бедрото тягата ми беше лека и съжалявам, че не сложих повече килограми. Най-важният ми човек ми каза, че е време отново да кача малко килограми и от утре вдигам калориите. Преди празниците бях 75кг, сега 74 и дължа това на метаболизма, който се е засилил от няколкото вкусутии, които ядох. Мускулите ми изглеждат все още плътни, но силата започва да изчезва. Ще помоля и за мнение относно аспержитата - дали цената им е оправдана и до колко наистина влиаят на задържаната вода в тялото. От няколко гарнитури на ден в период от 3-4 дни ще забележа ли разлика?
Хранене:
закуска: 5 белтъка, 4 малки гъби, 50гр. овес, 1с.л. чия, 1 с.л. кокосови стърготини, канела, какао, 1ч.л. мед
обяд: пица - 150гр. блат, 200гр. плънка - шунка, салам, кашкавал; 3 малки гъби; 5 малки сърми
след тренировка: шейк - 5 белтъка, 2 банана, канела
вечеря: 200гр. полуфабрикати на фурна(пил. хапки, топени сиренца, картофени кюфтета), 1 банан
вечеря2: 200гр. конско, 1/2 краставица, 1/2 авокадо
не се сдържах и вечерях 3ти път: 200гр. конско, 40гр. кашкавал, 100гр. раставица, 5 маслини
Течности: вода, 400мл кола зеро, 1 капучино (разтворимо кафе + 50мл мляко)
Суплименти:
maca - 3х1гр.
daily vits universal - 1 след закуска, 1 след вечеря2
омега3 trec - 3x2гр.

Тренировка:
23минути работни серии
гребане: 6х80; 6х80;
скрипец V: 6х80; 4х85;
набирания: 5х+15; 3х+15 дроп 6 чисти;
долен скрипец V: 3х90 дроп 5х70;
тяга: 6х110; 6х110;
трапец лост: 3х110 дроп 7х80;

Мнението беше редактирано от Стойко Колев на 28.12.17 22:45.

Седмица 3 Ден 4
Сутринта станах в 02:30 и хапнах банан и 2оризовки намазани с конфитюр. От доста време не бях ставал вечер за храна. Иначе сутринта навреме си закусих, после обяд, преди зала хапнах полуфабрикати и може би за това ми беше отпаднало и не постигнах добър резултат. От утре започвам 8 дневен цикъл - 2 нощни(силова сутрин), 2 почивки(кардио сутрин + силова следобед), 2 дневни смени(възможно кардио вечер), 2 почивки(кардио сутрин + силова следобед). Ще се стремя дневникът да попълвам навреме.
Храна:
02:30 - 1 банан, 2 оризовки, 2 ч.л. конфитюр;
закуска: шейк - 5 белтъка, 1 банан, канела;
обяд: 1 пил. гърда; 1/3 краставица, 5 маслини каламата, 40гр. сос тартар от магазина;
преди тренировка: 100гр. пържени картофи, 300гр. полуфабрикати (пил.филе пане, бяла питка, някакви други месни хапки), сладолед от магазина 50гр.;
след тренировка: 200гр. конско; 7 маслини; 50гр. оризовки; 2ч.л. конфитюр; 25гр. сос тартар от магазина;
вечеря - 200гр. конско, 1/2 авокадо, 7 маслини каламата;
преди лягане - 7 бадема;
Течности: 1 капучино (еспресо и сухо мляко); 1 еспресо + 50мл. мляко; 300мл. кола зеро; вода;
Суплименти:
DAA - 3гр. сутрин
maca - 3х1гр.
daily vits universal - 1 след закуска, 1 след вечеря2
омега3 trec - 3x2гр.

Тренировка:
рамо и трицепс
арнолд: 6х22,5; 3х27,5; 5х25;
военна: 4х55; 4х50;
разтваряне встрани: 6х12,5; 6х15;
френско: 6х40; 5х50;
скрипец V: 6х65; 4х70;
дъмбел с 1 ръка зад врат: 5х15;

ПС: бонус снимка от инстаграм 🙂

Мнението беше редактирано от Стойко Колев на 29.12.17 23:00.

Седмица 3 Ден 5
Посред нощ хапнах банан. Сутринта закусих, след това тренировка и хапване и ми предстои следобеден сън преди нощната смяна. За ръцете нямах сила днес и техниката куцаше. Направих обаче и 30мин. стълби ниво 9 (до сега винаги беше 8) и 15мин. крушета, прави и лицеви и клекове между рундовете. Трябва все някак да компенсираме сосовете, които започнах да добавям почти всеки ден към храната, а те сигурно са ми вдигнали калориите с 20%. Обещах си вече да не правя компромисите с техниката, независимо какво тренирам.
Храна:
04:00 - 1 банан;
закуска: палачинка - 5 белтъка, 1 банан, 1с.л. чия, 1с.л. кокосови стърготини, канела, какао;
след тренировка: 125гр. конско, 6 сърми, 150 “питката на баба” от жълтъци;
следобед: 250гр. Конско, 150гр. Питката на баба от жълтъци
вечеря: 250гр. Конско, 150гр. Питката на баба от жълтъци, 50гр. Оризовки
посред нощ: 100гр. Конско, 6 маслини каламата, 2 оризовки;
Течности: 1 разтворимо кафе, 3 зелени чая, 200мл кола зеро, вода;
Суплименти:
DAA - 3гр. сутрин
maca - 3х1гр.
омега3 trec - 3x2гр.

Тренировка:
бицепс корем
сгъване с прав лост: 6х40; 6х42,5;
чукове: 6х17,5; 6х17,5;
EZ лост: 6х42,5;
повдигане на краката: 13х+7,5; 12х+7,5;
молитва: 10х60; 10х60;
стълби - 30минути - 9ниво интервали (2мин бързо, 2мин бавно)
15минути крушета и прави +1кг; клекове и лицеви между рундовете

ПС: Бюджетът ми рязко намаля за следващите 25дни. Имам продукти за качествено хранене за следващите 5дни, след това ще опитам да се вместя в рамките на 10лв. на ден.
Бонус снимка и клип

Мнението беше редактирано от Стойко Колев на 31.12.17 00:09.

Седмица 4 Ден 1
Последно за тази година. В 8:30 се прибрах от нощна смяна, пих кафе и директно на зала. Бях се хранил последно около 02:00ч., бях изморен, знаех, че няма да имам много сила, но бях мотивиран. Тренирах крака с ниски килограми, но с прецизна техника и изцеждане на мускула по време на контракция. Честно да призная останах доста доволен. Очаква ме нощна смяна на работа.
Равносметката за тренировъчната 2017 е следната: Намерих си страхотна зала, научих се да тренирам сам и си намерих страхотна мотивация. Убедих се още повече колко е важна храната, колко маловажни са суплиментите и, че протеиновата пудра е най-големият scam във фитнес индустрията. Пожелавам, както на себе си така и на вас да тренирате здраво през следващата година, това да ви носи удоволствие, да си поставите цели и да ги постигнете.
Храна:
след тренировка: 5 белтъка, 4 бели гъби, 150гр. печено тестяно нещо + 2ч.л. конфитюр;
обяд: 150гр. печено тестяно нещо, 5 белтъка варени, 200мл. биволско кисело мляко от магазина,1 банан;
следобед: 5 варени белтъка, 100гр. питка от жълтъци, 150гр. полуфабрикати;
вечеря: от всичко на масата - печено, варено, тестяно, сладко - поне 3000ккал
Течности: 1 разтворимо кафе, 500мл кола зеро, 500мл сок от магазина, 500мл безалкохолно, 50мл водка, вода
Суплименти:
DAA - 3гр. сутрин
maca - 3х1гр.
daily vits universal - 1 след тренировка, 1 след вечеря
омега3 trec - 3x2гр.

Тренировка:
крака
клек: 6х110; 6х110; 6х10;
лег преса: 6х150; 6х180;
румънска: 6х80; 6х80;
прасец стоеж смит: 8х110; 8х130; 8х150;
прасец седеж калф: 8х70; 8х70;
пътека - 30мин., 15% наклон, 4км/ч.

Мнението беше редактирано от Стойко Колев на 01.01.18 08:52.

Седмица 4 Ден почивен
Новата година мен ме свари на работното ми място и вече без приятелка. Ще разчитам на тренировките да ми помогнат по-скоро да си стъпя на краката емоционално и ще инвестирам прозорецът от време, който вече ще имам именно в тях. През нощта бях сит заради огромното количество храна, която погълнах на празничната вечеря. Сутринта все пак хапнах малко тиквеник. Поспах до обяд, посетих роднини и обратно вкъщи, тъй като залата не работеше. Имах избор да повъртя велоаргометър или нещо по-силово и избрах втората опция. Остатъците от 31ви вече ги няма, което означава, че утре яденето пак ще е по-план.
Храна:
закуска: 200-300гр. тиквеник
обяд: 100гр. тиквеник, 100гр. свинско контрафиле, 50гр. печени тиквички, парче баница
следобед: 50гр. печени тиквички, 50гр. свинско контрафиле, филия бял хляб
вечеря: 200гр. свинско контрафиле, 100гр. печени тиквички, филия бял хляб
преди лягане: 1/2 манго, 1 банан, 7 бадема
Течности: 1 разтворимо кафе, 1 еспресо, 250мл фреш лимон и грейпфрут, вода
Суплименти:
DAA - 3гр. сутрин
maca - 3х1гр.
daily vits universal - 1 след закуска, 1 след вечеря
омега3 trec - 3x2гр.

Тренировка:
почивен
21минути - 10х суперсерия: лицева упора 20хСТ и клек 20хСТ

Мнението беше редактирано от Стойко Колев на 01.01.18 22:08.

Седмица 4 Ден 2
Днес беше странен ден. Събудих се навреме изпих си кафето и директно в залата за кардио. След това хапнах и отидох на дълга разходка с приятели. Следобед хапнах месо +пица със сирена, която доста ме изду и въобще не се чувствах добре на силовата тренировка. Продължавам с глупостите - всеки ден по 1 кофти хранене, но се надявам, че скоро ще престана.
Храна:
след кардио: 5 белтъка, 4 бели гъби; 50гр. овес, 1с.л. чия, 1 с.л. кокосови стърготини, канела, какао
обяд: 125гр. конско, 30гр. оризовки; 1с.л. чия + 100мл мляко
следобед: 200гр. свински врат, 400гр. пица със сирена, 15гр. шоколад
след тренировка: 1/2 манго
вечеря: 250гр. конско, маруля, репички;
преди лягане:.....
Течности: 2 еспресота, 1 капучино (еспресо + сухомляко); 300мл фреш морков и ябъълка; вода
Суплименти:
DAA - 3гр. сутрин
maca - 3х1гр.
омега3 trec - 3x2гр.

Тренировка:
сутрин
пътека - 60мин., 15% наклон, 4км/ч.
20мин. кръгове за дупе+лицеви опори

следобед
гърди
полулег: 6х72,5; 6х72,5; 4х75;
лег: 6х85; 6х85; 6х90;
обратен наклон: 6х80;
предмишници
лост: 10х25; 10х25;
дъмбел: 10х12,5; 10х12,5;
стълби - 10минути - 8ниво интервали (2мин бързо, 2мин бавно)

Мнението беше редактирано от Стойко Колев на 02.01.18 21:22.

Седмица 4 Ден почивен
дневна смяна + кардио
Денят не беше много натоварен като изключим само това, че започва в 05:30 и завършва около 23:00. В 20:30 се прибрах от работа и опитах да направя 60 минути на велоаргометъра но изкарах едва 25, силовата тренировка обаче ми липсва. Утре програмата ще е същата. След това се оказа, че отново ще съм в отпуск до 22.01 🙂
Храна:
закуска: шейк - 5 белтъка, 1 банан, канела
обяд: 200гр. конско, 80 гр. оризовки, 50гр. лютеница
следобед: 200гр. конско, 120гр. пълнозърнесто хлебче от lidl, 50гр. лютеница, 1 банан
вечеря: 5 белтъка, 50гр. лютеница, 1 купа боб чорба около 400мл, 1 киви, 1/2 нар
Течности: 2 еспресота, вода
Суплименти:
DAA - 3гр. сутрин
maca - 3х1гр.
омега3 trec - 3x2гр.

Тренировка:
преди вечеря
25мин. велоаргометър

Мнението беше редактирано от Стойко Колев на 03.01.18 21:44.

03.01.18
21:51

Чета те от първия ти пост. Първо поздравления за фо’рмата, страхотна е. И да питам което мен ме вълнува: на колко килограма почна да чистиш до сегашните 75 и дали (и колко ако да) си загубил мускул според теб (силовите ти постижения как са се променили).

Благодаря, Поздрави,

Започнах да чистя на 28.09-02.10 не съм сигурен кой точно ден намалих калориите, но го направих рязко. Един ден просто намалих храната с около 30-40% и поддържах едно и също меню около месец без зареждащи дни или каквито и да са В ротации. Трянировките ми от около година са кръгови, без почивка, за цяло тяло с 15-25 повторения. Така или иначе не използвах големи тежести и не мога да посоча колко ми е паднала силата, но едва ли е над 15%. Изгубил съм доста мазнини и малко мм, но това е в следствие, че намалих храната единствено от към въглехидрати. Качих и снимки от 85кг от периода август-септември.

Мнението беше редактирано от Стойко Колев на 04.01.18 16:51.

Седмица 4 Ден почивен
дневна смяна + кардио
Ставане в 05:30, работа, кардио в 22:30 и смятам да легна около 00:30. Днес имах страшен апетит и след доста ядене, дори сега пак ми се въртят някакви сандвичи и пици в мислите. Днес за първи път усетих някакъв ефект от DAA или от маката (единствено повишаване на либидото), но като цяло това се случи след доста повече от 12 дена прием и не мисля, че си заслужават цената, тъй като не съм усетил нито покачване на сила, нито на издръжливост. Последната минута на вчерашното кардио беше с всички сили на последната степен на велоаргометъра и доста съм изцедил този мускул на бедрото, който е като капка. Днес като повъртях пак и започна едно много приятно парене като го стягах.
Храна:
закуска: палачинка - 5 белтъка, 50гр. овес, 1с.л. чия, 1с.л. кокосови стърготини, канела, какао
преди обяд: 200гр. пил филе, 60гр. пълнозърнесто хлебче от lidl, 50гр. лютеница, 1 банан
обяд: 200гр. свински врат, 60гр. пълнозърнесто хлебче от lidl, 50гр. лютеница
следобяд: 200гр. конско, 60гр. пълнозърнесто хлебче от lidl, 50гр. лютеница
вечеря: 150гр. свинско контрафиле, 30гр. лютеница, 1 маруля, 1/2 лимон, зехтин, сол
след кардио: 5 белтъка, 9 маслини, 1/2 нар, 1 киви
Течности: 1 разтворимо кафе, 1 зелен чай, 2 чая манго и мента, 250мл кола зеро, вода
Суплименти:
DAA - 3гр. сутрин
maca - 3х1гр.
омега3 trec - 3x2гр.

Тренировка:
вечер
25мин. велоаргометър

Мнението беше редактирано от Стойко Колев на 04.01.18 23:44.

Седмица 4 Ден 3
кардио + гръб
Тренировка:
сутрин
пътека 60мин. - 40мин. 15% наклон, 4км/ч; 15мин. 15% наклон 5км/ч; 5мин. 4% наклон 11,5 км/ч.
20мин. кръгове - дупе, корем, рамо, лицеви

следобед
гръб
гребане лост надхват: 6х70; 6х70;
скрипец V: 6х70; 6х75;
набирания: 6х+10; 6х+10;
долен скрипец V: 6х80;
тяга: 6х100; 6х100;
трапец лост: 8х90

Храна:
след кардио: 240гр. свинско контрафиле, 120гр. пълнозърнесто хлебче от lidl, 50гр. лютеница, шепа корнфлекс
обяд: 125гр. конско, 1 яйце, 60гр. пълнозърнесто хлебче от lidl, 20гр. лютеница
преди тренировка: 250гр. конско, 200гр. питката на баба от жълтъци, 50гр. лютеница
след тренировка: 4 белтъка, 140гр. питката на баба от жълтъци, шепа корнфлекс
преди лягане: 250гр. конско, 25гр. сос тартар, 25гр. лютеница, 1/3 лимон, шепа корнфлекс, 5 лучени кръгчета на фурна(полуфабрикат),1 киви
Течности: 2 капучинота (разтворимо кафе + 100гр. мляко), 1 зелен чай, 150мл уиски
Суплименти:
DAA - 3гр. сутрин
maca - 3х1гр.
омега3 trec - 3x2гр.

Страхотни тренировки днес. Сутринта кардиото беше на пътека и отидох половин час по-късно, но имах партньор и сесията мина неусетно. След това последва доста ядене и вечерта супер тренировка за гръб. Намалих тежестите, но техниката бе супер и изцеждах мускулите до край, след това направих и още 30мин. стълби. Вечерта изпих малко алкохол за да компенсираме добрите резултати днес 🙂 Утре ще пропусна кардиото, решил съм, че ще скачам да спасявам кръста.

Мнението беше редактирано от Стойко Колев на 06.01.18 00:47.

Седмица 4 Ден 4
рамо и трицепс
Тренировка:
арнолд: 6х20; 6х22,5; 6х22,5;
военна с изтласкване: 6х50; 3х55;
разтваряне: 6х12,5; 6х12,5;
френско: 6х40; 5х40;
скрипец V: 6х60; 6х65;
дъмбел зад глава: 6х12,5;
стълби - 10минути - 8ниво, 6минути - 10ниво; интервали (2мин бързо, 2мин бавно)

Храна:
обяд: 125гр. конско, 200гр. питка на баба от жълтъци, шепа корнфлекс, 30гр, лютеница
следобед: 200гр. питка на баба от жълтъци
вечеря: 200гр. свински врат, 7 сърми, 100гр. дребни сладки, 3 парченца помело
преди лягане: шейк - 5 белтъка, 1 банан, канела; 1 киви, шепа корнфлекс
Течности: 1 разтворимо кафе, 3 зелени чая, вода
Суплименти:
DAA - 3гр. сутрин
maca - 3х1гр.
омега3 trec - 3x2гр.

Станах в 7:30, пих кафе и в 8:30 бях на реката в парка да спасяваме кръста. Очаквахме да е в 9:00, а то се проточи до 11 и доста помръзнахме. След това обядвах, поспах няколко часа, пак хапнах и в 18ч. бях в залата. Тренировката беше малко по-бавна, защото от днес започнах да ходя с едно момче, на което помагам с упражненията, тъй като е с 3 месеца стаж. Въпреки, че ходи от скоро изпълняваше упражненията доста добре и почти не му бях нужен 🙂 Кардиото го съкратих, защото не исках да го карам да ме чака от първия ден още, а и утре съм на поход сутринта и ще наваксам. За вечеря бях на гости на майка ми, тъй като е именничка и хапнах добре. Храната като цяло днес беше малко, а денят дълъг. От ставане до първото ядене имаше прозорец 4 часа, след това и следобеден сън 3 часа... ще легна чак в 02:30, че готвя за следващата седмица. Поне ще балансирам многото калории от вчера.

Мнението беше редактирано от Стойко Колев на 07.01.18 03:01.

Седмица 4 Ден 5
поход + бицепс/корем
Тренировка:
сутрин
преход 2 часа нагоре / 1 час надолу

следобед
бицепс/корем
сгъване прав лост: 6х40; 6х45;
чукове: 5х20; 5х20;
EZ лост - 5х45;
повдигане на крака: 15х+7,5; 12х+7,5;
молитва: 10х60; 10;60
25мин. пътека: 20мин 20% 5км/ч; 5мин 4% 9км/ч

Храна:
закуска: 150гр. конско, 100 гр. пълнозърнест хляб с лимец от lidl, 20гр. лютеница;
обяд: 200гр. свинско контрафиле; 150гр. пълнозърнест хляб с лимец от lidl, 1 парче баница, 70гр. сух суджук, алабаш, 2 яйца, 1 блокче шоколад, 30гр. сирене, 50гр. лютеница
след тренировка: 100гр. свинско контрафиле, 100гр. пълнозърнест хляб с лимец от lidl, 20гр. лютеница, 2мандарини, 6 сушени сливи
вечеря: 200гр. свински котлет, 50гр. домашна питка, 50гр. домашна руска салата
преди лягане: 100гр. свинско контрафиле, 100гр. гъби
Течности: 1 еспресо, 1 разтворимо кафе, 1 зелен чай, 500мл бира, 200мл lift, вода
Суплименти:
DAA - 3гр. сутрин
maca - 3х1гр.
омега3 trec - 3x2гр.

Сънят беше от 03:30 до 08:30. Сутринта бях на поход с няколко пенсионери от туристическото дружество, беше интересно, не много интензивно, много студено, но пък забавно. Малко следобеден сън и тренировка след това. От нова година насам моята зала няма да работи в неделя и тренирах в старата зала. Уредите са по-зле, лостовете криви, тежестите гумени, счупени и лепени, а 20% наклон на пътеката е по-малък от 15% в моята си зала. От няколко дена не ми е добре захвата с лявата ръка, защото бях отворил фурната и директно бръкнах да извадя яденето и парата ми изгори пръстите от горната страна. Като стискам нещо там кожата се опъва и боли. Вчера болеше по-малко, днес повече и дори гледам, че са станали мехури и май ще ме очакват големи рани :( Хапнах доста на обяд за много кратко време и се надух, но до тренировката ми беше олекнало и се справих.

Първият миницикъл от програмата ми завърши. 76,5кг съм, но това е вече след ядене, на сутринта може да съм пак 75. Като цяло за сега програмата изобщо не ми допада, а и аз правя повечко кардио, което не е оказано там и пропускам почивните дни за това и не мога да очаквам оптимални резултати. А и самите резултати ги очаквам като изпълня целият план, не се заблуждавам, че от сега ще ги има.

Бонус видео 🙂 Качеството е лошо и вените не се виждат, забравих да покажа бедра, а и не мога да извадя широк гръб, но ще се получат нещата по-натам

Мнението беше редактирано от Стойко Колев на 08.01.18 01:26.

Седмица 5 Ден 1
кардио + гръб
Тренировка:
сутрин
60мин. пътека - 15% наклон 4,5км/ч
15мин. - упражнения от клипчетата на боксьорите

следобед
гръб

50 набирания СТ: 10; 10; 9; 9; 6; 6;
горен скрипец V: 6х70; 6х75;
гребаче на машуна ‘чукчета’: 6х82; 6х100;
предмишници
лост: 8х25; 8х25;
дъмбел: 8х15; 8х15;
20мин. стълби: 8ниво; интервали (2мин бързо, 2мин бавно)

Храна:
след кардио: 5 белтъка, 25гр. корнфлекс
обяд: 200гр. свински врат; 50гр. ориз; 100гр. зеленчуци, кетчуп
следобед: 200гр. свинско контрафиле, 200гр. бели гъби, 25гр. корнфлекс
след тренировка: 100гр. свинско контрафиле, 100гр. бели гъби, 50гр. сос тартар от магазина, 1 еклер голям от магазина, 1 нар
преди лягане: 1 маруля, 5 яйца, 1/2 лимон, зехтин, сол
Течности: 2 еспресота, 2 зелени чая, 250мл кола зеро, вода
Суплименти:
DAA - 3гр. сутрин
maca - 3х1гр.
омега3 trec - 3x2гр.

Станах рано, потренирах, снимах се, след това разходка в големия град, пак тренировка и сега си беля яйцата за последното хапване. Вторият миницикъл от програмата ми започва с първи ден гръб. Набиранията са ОК - правя ги чисти и се усещат добре, скрипеца, гребането и екстензиите не ме напомпват, както ми се иска. Друго нищо интересно днес, качвам ви малко снимки и до утре.

Мнението беше редактирано от Стойко Колев на 09.01.18 00:06.

Седмица 5 Ден 2
кардио + рамо/трапец
Тренировка:
сутрин
60мин. стълби: 8ниво; интервали (4мин бавно, 4мин бързо)

следобед
рамо/трапец
военна с изтласкване от земята: 6х50; 4х55; 4х55;
раменна с дъмбел: 6х22,5; 6х27,5;
разтваряне: 6х15; 6х15;
трапец с лост: 12х80; 10х90; 12х100
30мин. пътека - 15% 4,5км/ч. (на снимката написах стълби предварително, но бяха заети)

Храна:
след кардио: 5 белтъка, 50гр. овес, 25гр. корнфлекс, 1с.л. чия, 1с.к. кокосови стърготини, канела, какао
обяд: 1 банан, 200гр. пил. бонфиле (панирано с брашно, яйца и олио), чеснов сос от магазина+сол, 2 филии бял хляб
след тренировка: 200гр. свинско контрафиле, 60гр. пълнозърнесто хлебче от lidl, 30гр. лютеница, 30гр. кашкавал
вечеря: 200гр. свинско контрафиле, 60гр. пълнозърнесто хлебче от lidl, 30гр. лютеница, 30гр. кашкавал
преди лягане: шейк - 5 белтъка, 1 банан, канела (беше планувано, но го пропуснах)
Течности: 2 разтворими кафета, 250мл кола зеро, вода
Суплименти:
DAA - 3гр. сутрин
maca - 3х1гр.
омега3 trec - 3x2гр.

Денят като цяло беше ОК. На обяд си угодих с храната. Като дойде ред на трапеца и имах чувството, че мога да вдигна х2, защото въобще не съобразих, че не съм правил тяга преди това и трапеца е свеж. Маката ми свърши, мнението ми е да не си купувате, ефекта едва се усети чак в края и то само при потентността, не ми даде сила или издръжливост в залата. От петък до неделя съм на поход на Родопи и няма да правя силови тренировки петък и събота. Уредих си някаква фитнес гривна за тогава и ще видя какви километри вървя. Чудно ми е само дали се съобразяват с релефа и могат да измерят наклон, някой притежаващ такава може ли да обясни на какъв принцип работи?

Мнението беше редактирано от Стойко Колев на 10.01.18 10:08.

10.01.18
07:01

Зависи от гривната, някои мерят поразително детайлно.

10.01.18
09:17

казано от Димо на 10.01.18, 07:01:

Зависи от гривната, някои мерят поразително детайлно.

Да. Тия за по 500 евро. 🙂

10.01.18
09:29

Формата ти е страхотна, ще започна да те следя. 🙂

казано от Queen Cobra на 10.01.18, 09:29:

Формата ти е страхотна, ще започна да те следя.

Благодаря! Аз също следя твоя дневник, поздравления и за твоята форма. Харесва ми начина, по който тренираш с 400+ повторения, което мисля, че е най-добрата тренировка и за мъже, и за жени.

Мнението беше редактирано от Стойко Колев на 10.01.18 10:16.

Прескочи до:
Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1