Помощ...

13.01.18
21:32

Здравейте!
Искам да попитам защо не мога да се развия тренирам от 2 години фитнес а пък има много малко развитие висок186 см.
86 съм тежък..
Дали е заради храненето пък си изчислявам всичко калори,протеини и тн.едните ми викат че съм бил бая висок и заради тва..искам и вашето мнение..

Здрасти!
Какво по-конкретно визираш, че нямаш развитие? Само килограмите ли гледаш?
А визуално?

Иначе - това, че си изчисляваш калориите не означава, че се храниш достатъчно. Ако например дълго време се опитваш да качиш тегло, а не се случва, то значи не ядеш достатъчно.

Сподели и повечко информация за самите тренировки и хранене. Това, което си описал, не дава никаква значима информация, която коментираме. 🙂

Разгледай също и статията Тренирам, но не ми личи!

18.01.18
10:09

Тренирам си в къщи купих си revolflex xtreme защото фитнеса много ми е на далеч и 2 3 месеца горе долу става както си тренирам с уреда и не виждам развитие гледам си и от youtube упражнения за гръб ръце рамо и тн.. дали е пи добре да започна на фитнеса да си хода или пък мога да получа същите резултати у нас

18.01.18
12:17

Тоя револвекс е ама че щуротията 😄

Пак зависи какво очакваш от тренировките. Ако искаш до лятото да станеш батка, няма да стане. Ако искаш когато и да е да заприличаш на Скалата, най- вероятно и това няма да стане.

Иначе има много начини да тренираш и извън фитнеса, във фитнеса просто е по- удобно. Ако имаш лост у вас или наблизо, питай гуглето за street fitness, също и за bodyweight training сигурно ще ти даде идеи за начало.

21.01.18
20:13

Ама ще има ли развиване както в фитнеса и ако е не колко %

Не, уредът, който имаш, няма как да замести това, което би могъл да правиш в зала (ако такъв е въпросът ти).

Ако пък се чудиш дали с тренировки извън фитнес залата може да постигнеш добри резултати, то да, може, но с уговорката, че зависи какви са ти целите и какво/как правиш. Ако разчиташ само на този  revoflex xtreme, не очаквай чудеса.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1