Един съвет от мен за вас.. как да тренирате за при увиснали гърди

13.02.18
15:55

Просто реших да се включа в сайта да ви споделя моята методика как си стегнах гърдите, толкова време изгубих по разни изследвания, лицеви опори ми казваха да правя правех на ден по 100 нищо пак ми висяха гърдите. Ако някой които има проблема нека опита 1 месец и после да пише.
Понеделник (маха всички измислени упражнения и прави гърди/гръб по следната методика)
1.Повдигане на щанга от лег 5х20/7/7/7/7
2.Гребане с щанга (мечка) 5х12 тежко
3.Кофички на успоредка 5 серии до отказ колкото се може повече в всяка серия
(аз лично ако започна с кофички първо упражнение цялата тренировка ми се съсипва правя едвам едвам 4-5 кофички) накрая точно след като съм гребал с щанга правя по 30-40 повторения не знам защо.

Това е моята проста тренировка. 3 упражнения 5.
Живи и здрави дано да съм помогнал на някой отчаян човек като мен както бях мислех че е до диети, никакви диети ям си каквото искам

Темата беше редактирана от Filip Filipov на 13.02.18 15:57.

23.02.18
13:24

през ден правя тея лицеви опори и коремни преси що годе има некъв ефект

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1