Мнение отностно изготвяне на програма?

Здравейте, тренирам във зала, домашни условия и на лостове, най-вече в къщи, ето каква програма реших да следвам, стажът ми е 2 години, целта е покачване на тегло:
Понеделник:Гръб+Бицепс-Набирания с широк хват пред гърди 3х6-8, пуловер с дъмбел 2х12-15, гребане с дъмбел 3х8-6 за всяка ръка, негативни набирания, бавно спускане 3х10-12, гръбни екстезии 2х12-15,ролер за корем 2х12-15, скотово сгъване на пейка с крив лост 2х6-8, бицепсово сгъване от полу лег2х6-8, обратно сгъване с крив лост за предмишница
Вторник:Почивка
Сряда:Гърди+Трицепс-Бенч преса с дъмбели от хоризонтален лег 3х6-8, бенч преса с дъмбели от полу лег 3х6-8, кофички между два стола 3х8-10, флайс с дъмбели от тилен лег 2х6-8, френска преса с крив лост 2х8-6, разгъване на дъмбел зад врат за трицепс 2х6-8, ролер за корем 2х12-15
Четвъртак:Почика
Петък:Рамо+Крака:Раменни преси преси с дъмбели пред гърди 3х6-8, разтваряне на дъмбели в страни 3х6-8, изнася не на дъмбели пред гърди 3х6-8, фейс пул с крив лост от полу лег 3х6-8, вертолет с широк хват 2х6-8, Преден клек с два дъмбела на раменете 3х6-8, напади с дъмбели 3х6-8, тяга с изправени крака с дъмбели 3х6-8, бедрено сгъване с дъмбел, като съм хванат за лост за набиране и сгъвам дъмбела със задните бедра, повдигане на пръсти на един крак с дъмбел 3х12-15 за всеки крак
Събота и неделя-почивка
Това е тренировка за домашни условия, нямам достатъчно килограми за тяга, мечка и гребане с щанга, поне за сега, но смятам че и тези упражнения не са никак лоши,според мен програмата е  добра, но не съм на 100% сигурен, за това търся и второ мнение, благодаря за отговорите предварително

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1