Застой или аз греша

Здравейте,на 18 години съм ръст 175см.Преди около 2 години бях тренирал само да свалям килограми.Тренирах 6-7 месеца и спрях.До 07.09.2018 започнах отново личаха си ми мазнините който бях натрупал през това време бях 67,8.Започнах да тренирам 4 дена 1 почивам и днес съм 65,8кг на 07.10.2018.Тренирам за ММ
ДЕН 1 тренировка
Бицепс/трицепс
лежанка за трицепс4х8
френско за трицепс4х8
За трицепс на машина скрипец 4х8
зад врат с дъмбел 4х8
Сгъване с крив лост 4х8
Сгъване с дъмбели от стоеж 4х8
чукове 4х8
ДЕН 2
гърди
лежанка 4х8
горна лежанка с дъмбели 4х8
флайс 4х8
кофички 4х8
ДЕН 3
гръб гладиатор отпред 4х8
гребане с лост 4х8
супер серий:
гръб гладиатор с отзад 3х8
гръб гладиатор с обратен хват 3х8
до тук с супер серията
мъртва тяга 4х8
гребане с дъмбел 4х8
повдигане на дъмбели за трапец 4х8
ДЕН 4 рамо
Раменна преса с щанга прав 4х8
хеликоптер 4х8
Арнолд преси 4х8
изнасяне пред тяло с дъмбел 4х8
ХРАНА всеки ден е еднаква
Сутрин:
400г кисело мляко 3,60гр овес
20гр фъстъчено масло
2 банана
Преди тренировка :
150-200гр пилешка пържола от гърди без кожа
2-3 яйца
След Тренировка:
250-300гр пилешко месо
200гр спагети или 200гр картофи,
Вечеря
150-200гр пилешко месо
с зеленчукова салата.
Ще помоля за съвет къде да греша че свалих тези 2кг.И може ли да е защото преди съм имал мазнини и сега да съм ги поизчистил малко.Силата ми се повишава не е да намаля.

Темата беше редактирана от Светослав Георгиев на 07.10.18 12:53.

А крака кога? Иначе щом не качваш, очевидно не ядеш достатъчно, както и програмата ти според мен не струва.

Мнението беше редактирано от Иван Благов на 07.10.18 13:47.

Краката имах контузия бях футболист и сега лека полека опитвам затова не съм ги сложил като ден

По всяка вероятност си намалил телесните си мазнини. На този етап от тренировъчния ти стаж и предвид факта, че споменаваш напредък в тренировките, на 99% загубата не е от мускули. Такива по всяка вероятност си качил.

Тренировъчната ти програма според мен не е оптимална и не е за твоя тренировъчен стаж. Макар на този етап да можеш да се разминеш едва ли не с всичко и всичко да има резултат, бих препоръчал да разгледаш програмата 5х5 (вариантът на Бил Стар) и да продължиш по нея.

Относно храненето, още малко зеленчуци и хапването на мазна риба (скумрия, тон, сьомга) поне 3 пъти седмично ще подобри нещата значително.

Много благодаря за съвета.Ще вкарам към гърдите 1 упражнение за трицепс и към гърба 1 за бицепс ще попроменя нещо в храната.Ще търсим успеха към повечето килограми като натрупам

09.10.18
21:26

Качеството над количеството. Ако ще и още 5 упражнения за бицепс или гръб да вкараш, голям резултат няма да има. 5х5 според мен е една от най- добрите програми. Пък с тея гладиатори- маглаитори не очаквай голям прогрес.

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1