Тренировъчна програма в домашни условия?

05.08.19
23:15

Здравейте,може ли да ми препоръчате някаква тренировъчна програма.На 16 години съм-68кг 188см.Разполагам с две щанги,лост,лежанка,два дъмбела,уред за предно и задно бедро,който е към лежанката и доста тежести.Трябва ми програма за покачване на мускулна маса,ще съм ви бладорен,ако ми препоръчате някаква седмична програма с упражения за тези приспособления.

Темата беше редактирана от Ivan Spasov на 06.08.19 16:38.

Здрасти!

Какъв ти е спортният опит?
Имаш ли стойки за клек?

Как се храниш 🙂

06.08.19
19:10

Здравейте,опитвам се да се храня здравословно,не ям много боклуци,единствения порок ми е към сладкото.Често ям банани,овесени ядки,пилешки и телешки пържоли,супи и по-малко въглехидрати на всяко хранене,като цяло гледам да се храня здравословно.Tренирал съм няколко месеца с базови упражения.Като цяло съм начинаещ,но да речем,че не съм току-що започнал.От няколко месеца се набирам често,като правя серии по 7-8 набирания(за гръб).Стойки за клек,имам.Трябва да наблегна на прасеца,гърба и гърдите.

Мнението беше редактирано от Ivan Spasov на 06.08.19 19:36.

06.08.19
19:21

Щом имаш стойки за клек ,аз ти препоръчвам - Клек с 20 повторения ( клек и мляко ) !
Просто и ефективно,щом търсиш маса !

Във сайта има статия за програмата - няма да съжаляваш 🙂

06.08.19
23:36

Благодаря за съвета,разгледах статията и мисля да изпробвам програмата.Може ли към нея да добавя и набиранията като упраженение?И дали ще е добре да разнообразявам тренировките.И пише,че трябва да се пие поне 2 литра мляко,не знам дали успея,специално с млякото.

Мнението беше редактирано от Ivan Spasov на 06.08.19 23:59.

07.08.19
00:21

И другият ми въпрос е дали няма да кача прекалено много мазнини с този вид хранене и тази програма.И как да се храня след тренировка,тъй като едва ли ще мога да приемам по 5-6 литра мляко

Мнението беше редактирано от Ivan Spasov на 07.08.19 15:41.

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1