Keep going - Spring/Summer 2020

07.03.20
15:31

Привет, форумци!
Радвам се пак да се завърна!
Не съм спирала да тренирам и да се храня с готвена храна(тоест почти 2 години), НО в личен и проф.план ми се насъбра напрежение и малко изпуснах формата(няма да се оправдавам!). Също така последните месеци с тренировките съм нецеленасочена, без план, с  1-2-3 тренировки седмично в залата. Усещам се, че поне от 6 месеца не съм прогресирала силово и съм на почти еднакви тежести и повтроения.

На този етап целите са ми:
Да съставя план за тренировки 3 пъти седмично + дневна активност ходене поне 5 км.(отиване и връщане до офиса са точно толкова).
Да смъкна 4-5 кг. В момента съм 66 кг, 165 см.(все още). Съответно пролетта и лятото ще се чувствам по-добре с по-малки обиколки.
Още не знам какво да правя, затова ще почета по темите и ще си пиша решенията.

Ето малко тялов ъпдейт. Чувствам се идеално в кожата си! Просто ми трябва малко цел.

Темата беше редактирана от Radost на 07.03.20 15:33.

07.03.20
17:56

Добре дошла отново и успех !

RR

08.03.20
10:01

Честит 8 март!

12.03.20
00:25

Замотах се и седмица боря вирус или грип, но му се вижда краят!
Дадох си почивка 2 седмици и дообмисляне. В интерес на истината нямах сили и навън да излизам, така че това е.
Ето равносметката и малко да се мотивирам, като си гледам предишните снимки. Винаги са ме мотивирали преди/след снимки.
Та гоня едни 5 кила да сваля, да изчистя мазнинки и да си продължа тренировките.

Мнението беше редактирано от Radost на 12.03.20 00:26.

Имаме план за твоята по-добра спортна форма!

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1