Resolution 2021 - начало на операция "плажно тяло'' :D

13.01.21
13:16

Здравейте,

Въпреки че съм от групата на родените през 1990г, не съм сигурна какво се очаква да пиша, но в целите за тази година си имам 2 неща - да правя нови неща и да си изградя план при тренировките. Смятам че с регистрацията ми тук успявам да постигна и двете. Относно тренировките ще се забавлявате много колко са хаотични и нелогични, но давам най-доброто от себе си и надявам се да намеря и някоя друга идея за трениране и тук.
Хубавото е че нямам какво да свалям, но пък нямам един оформен мускул, който да си харесвам. :D

Какви тренировки направих през тази година:

- тичане 3 км - през 1 ден
- йога за тонус - почти всеки ден
- други тренировки - няма последователност за момента, но работя върху това

Темата беше редактирана от Krisi на 22.01.21 22:19.

15.01.21
11:27

Вчера се раздвижих с 7км разходка навън, имах план да тичам, но снега малко ме отказа. Днес започнах със сутрешна тренировка вкъщи и съм много доволна. Имам нова цел за следващите 90 дни, но да видим как ще потръгне и ще пиша отново.

19.01.21
14:46

Последните няколко дни не стигнах да пиша, че имах доста задачи на работа, но това не означава, че съм пропускала тренировка - йога или друго раздвижване. Междудругото йогата, която правя не е фокусирана върху техники за дишане, а по-скоро върху различни типове упражнение. :) Почти всеки ден доближавам 10 К крачки, а уикенда ги и надвишавам, което пак ми могло да влезе в графата за раздвижване.
Междудругото видях, че две дами са ми чели писанията и това ме зарадва искренно, защото не очаквах. :D
Усмихната седмица на всички. :)

23.01.21
19:44

Здравейте,
Днес включих вече и силова тренировка в програмата си. Имах гоблет клекове, планински катерач, разгъване с ластик. За част от упражненията съм сигурна, че не ги правя по най-правилния начин, но гледам клипчета и се надявам с практиката да ги подобря. 😊

Имаме план за твоята по-добра спортна форма!

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1