Без бира не се умира

Прескочи до:

Искаш ли да постигнеш мечтаната форма и трайно по-добро здраве?

Методът на BB-Team е модерният начин да изградиш здравословни навици, трайни резултати, увереност и контрол над здравето си с лична подкрепа и отчетност.

Научи как работим

25.09.23
11:03

Работата си отива към земеделска кооперация, викаш ??

25.09.23
11:30

Ми аз по едно време кат не вървяха нещата се бях засил да купувам трактор така или иначе.

Мнението беше редактирано от Homer Simpson на 25.09.23 11:30.

25.09.23
21:56

Понеже си го гледам предаването:
Ники култориста, дето е по-лек от мен, вика, аз искам да съм капитан да разбия стереотипа, че можем само щанги да вдигаме, ц, брат не можеш и това, нито да минеш по един маймунски мост, нито гладен можеш да седиш, нито да бягаш, наредиха му стратегията на капитана, на пирамидата едно момиченце го изпревари, пълно желе.

26.09.23
09:36

Така е. За нищо не става, но важното е, че си вярва. Довечера ще го видим :)

28.09.23
08:25

Оувърхед-заветната-70ка падна
Оувърхед до 1Х 70
Преден клек до 120

7 кръга:
3 Х пуш преса-70
2 Х кофи+30
6 Х горила снач-2Х24

3 кръга:
Планк25 sec+60
25 X DU

И бегония да рОботим.
Оувърхеда много треперене в краката, една пауза с идея да се откажа, но го свалих, дори малко задържах, на ас ту грас и бууум, чак се усмихнах мама му и клек.

Игрите:
Ники, милия не може, чака си неговата игра, гадно е да можеш само едно нещо и то с компромисно качество.
Мъчно ми е за Румката, много свестно момче ми изглежда, ама и него все по един компонент го спъва.

ЛТ-92.3

Мнението беше редактирано от Homer Simpson на 28.09.23 08:27.

28.09.23
09:17

казано от Homer Simpson на 28.09.23, 08:25:

Игрите:
Ники, милия не може, чака си неговата игра, гадно е да можеш само едно нещо и то с компромисно качество.
Мъчно ми е за Румката, много свестно момче ми изглежда, ама и него все по един компонент го спъва.

ЛТ-92.3

Ама той и едно не може. Някой компонент от игра може би - да носи нещо тежко, ама пусто с тая контузия сега и това няма да може. Най-вероятно ще го пратят в къщи по медицински причини. Така ще си тръгне с някакво достойнство. Че инак резил.

На “президента” му бяха скроили номер според мен. Бяха му закопали едното въже така че да не може да го намери. Може и да не съм прав, ама останах с едно такова впечатление...

28.09.23
09:35

Според мен пък грешеше, защото ровейки за предните, не изравяше извън обръча, а само прехвърляше пясък от едната половина в другата и накрая започна да търси последното от изходна позиция.
Прашката също го провали.
П.с. Аз ги карам една серия назад, защото като гледам запис ми сече по-малко, у дома гледаме он-лайн ТВ и когато е засилен трафика е греда.

28.09.23
09:48

Може и да си прав за ровенето.

И аз съм онлайн, ама засега нямам проблеми. Дано да продължи така.

05.10.23
08:17

Лепих гранитогрес тази седмица, тя бях целия в теракол и днес с огромен ентусиазъм отивам в залата.
Обаче беше зверска навалица, търси пудовки, търси лостове и на търсенето на колана за тежести след 20 минути се отказах, облякох се и си бегах.
Ходих да видя залата в Ман ливади , пак Флайс, егати и зверската клаустрофобия , най-ужасното нещо, което съм виждал в живота си.
Другата удобна като локация ми е Пулса в мол България и този на Околовръстното, утре ще ги прегледам, но с Флайса приключвам.

05.10.23
09:59

Имаш още един вариант за зала, единственият минус там е, че по-големи пудовки от 24ки нямат.

05.10.23
10:39

казано от Ilstrong на 05.10.23, 09:59:

Имаш още един вариант за зала, единственият минус там е, че по-големи пудовки от 24ки нямат.

Дай жокер, моля.

09.10.23
22:19

Имам готвач с операция на коляното, багажника на колата ми е пълен с дрехи, на задната седалка има обувки и гащи, не знам кога къде спя и докъде ще се добера за баня-45 дни възстановителен период, сървайвинг моуд съм, а декември месец отварям нещо странично, залата........химера някаква засега, вече не луузвам калории, а се боря за тях.

10.10.23
21:45

Пичове имам проблем с едно врачанско лайненце в класа на дребния, че и син на зам директорката.
Кажете ми някое шпионско приложение, главно ми трябва да чувам какво се случва около телефона му и да мога да го записвам, че се разрази страшен шитсторм.
Някой ако е ползвал, благодаря.

Прескочи до:

Направи първата стъпка към твоята цел.

Попълни анкетата и наш консултант ще се свърже с теб, за да научиш и обсъдите как нашият метод ще е от полза за теб и целите ти.

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1