23.05.26
13:43
Здравейте, аз съм мъж на 35, 182см, 82кг, 18-20% мазнини. Тренирал съм в миналото, но сега след много години прекъсване тренирам без прекъсвания от година и половина. Реших да се фокусирам върху силата на лежанката за известно време и си съставих някаква програма. Основното ми опасение е да не е прекалено голям обема, като цяло плана е да пробвам и да видя как се усеща, но други мнения мисля че ще са много полезни.
Ден едно:
1. Лежанка 5х5
2. Набирания с тежест 4х6
3. Горна лежанка с дьмбели 3x10
4. Гребане с щанга 3х8
5. Дьмбели в страни 3х12
6. Трицепс скрипец с въже 3х12
7. Корем
Ден две:
Крака
Ден три:
1. Лежанка 4х3
2. Набирания 3х до отказ
3. Кофи с тежест 3х12-15
4. Задно рамо 3х12
5. Чукове 3х10-12
6. Корем
Ден пет :
1. Лежанка - 3х1
2. Набирания с тежест - 4х6
3. Гребане на машина - 4×10
4. Разтваряне в страни с дьмбели - 3х12
5. Крив лост за бицепс - 3х10
6. Френско разгване - 3х12
7. Корем
Темата беше редактирана от Pavel Kolashev на 23.05.26 13:46.