Помощ

18.12.05
23:11

Здравейте на всички за 1ви път пиша във форума и чета от време на време. Тренирам Година и 1 2 месеца и от Април  тази година несъм качвал сантиметър по ръцете.Mисля да сменя програмата с ето тази http://www.bb-team.org/training/000295.php дано да е хубава.

Искам да питам също така доста хорат пият вода като тренират може ли някой да обясни защо по точно ...

Колко време е достатачно да се тренира на седмива ... за напреднали като мен и

Какво да пратя за бицепс което помага да расте при положение че правя от

прав стоеж с крив лост
прав стоеж с прав лост
скотур с крив лост

Не вземам нищо немисля че е нужно ..... вие сте Благодаря на всички

препоръчайте нещо

Темата беше редактирана от Тихомир Велев на 17.04.11 20:00.

18.12.05
23:22

Пият Вода защото им се пие , пии и ти на воля
Колко пъти в седмицата да се тренира трябва индивидуално да откпиеш при всеки е различно

С тая програма за бицепс какво очакваш да постигнеш, като дефакто правиш 2 упражнения за един и същи сектор от мускула разкарай едното упражнение от сгъванията (с крив или прав лост) и го замени с друго

18.12.05
23:25

Дам ще го сменя :) отдавна мисля да го сменя

^Vlastelina^

19.12.05
21:24

[quote author=“Osama”]Дам ще го сменя :) отдавна мисля да го сменя

За бицепса може да правиш :
Бицепсово сгъване с щанга 3х8
Скотово сгъване с щанга или бъмбели 3х8
Концентрично сгъване 3х8

Щом искаш ръцете да растат можеш да сложиш бицепс и трицепс в един ден и виж упражненията за трицепс(и той е част от ръката), може и там да промениш нещо
3 4 пъти е достатъчно на седмица.

19.12.05
23:16

Послушай го!Прави бицепс и трицепс в един ден.
Забрави за тая програма.Ти сигурно тренираш с месеци по нея.Мускула е свикнал с натоварването от тези упражнения.Аз всяка тренировка правя различни упражнения.Така “удрям” мускула от различни ъгли.Пробвай го.Може да даде ефект.

20.12.05
00:24

[quote author=“Osama”]Искам да питам също така доста хорат пият вода като тренират може ли някой да обясни защо по точно ...

Аз препоръчвам Глюкоза ... djgorgio-ASTOR ще каже по колко горе долу е нормално да се пие на тренировка :)

20.12.05
09:47

Глюкоза не се пие по време на тренировка!

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1