Можете ли да ми направите програма в домашни условия.10х

27.12.05
16:15

Ще можете ли да ми дадете няква програма да тренирам по нея.Искам в нея да се набляга на бицепсите,трицепсите,гърдите и прасците.Разполагам с обичайните за една къща мебели и две гири (Едната тежи 2кг а другата 3кг).10х

27.12.05
16:20

С това “оборудване” си за никъде ,просто е недостатъчно.Ами бъдещия прогрес как ще го гониш с 100 повторения не става

27.12.05
16:36

Ако имаш лост може да се набираш за гръб и бицепс.Може да правиш лицеви опори за гърди.Коремни преси за плочки.ммм...ако имаш подходящи столове,може да събереш 2 един фо друг и да правиш кофички.
А с гирите прави повече повторения на различните опражнения,за релеф.

Ами това е.Друго не се сещам.Ама едва ли ще постигнеш нещо сериозно в домашни условия.

27.12.05
16:52

[quote author=“DukeNukem”]Ако имаш лост може да се набираш за гръб и бицепс.Може да правиш лицеви опори за гърди.Коремни преси за плочки.ммм...ако имаш подходящи столове,може да събереш 2 един фо друг и да правиш кофички.
А с гирите прави повече повторения на различните опражнения,за релеф.

Ами това е.Друго не се сещам.Ама едва ли ще постигнеш нещо сериозно в домашни условия.

Много благодаря.Само не знам как се правя кофички.

27.12.05
18:24

еми даже и да ги правиш тези неща които ти написаха няма да качиш маса

^Vlastelina^

27.12.05
18:47

Ако искаш нещо да постигнеш се ориентирай към зала или намери по тежки гири или лост с тежести и няква лежанка  :wink:

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1