Добре ли е?

15.01.06
21:38

http://www.bb-team.org/training/000156.php

Мисля да блъскам 2-3 седмици с тая програма , обаче да правя лицеви опори вместо упражненията за гърди написани там.Примерно първата и втората тренировка 12 серии по 6 лицеви , третата и четвъртата 12 серии по 7 лицеви и така да ги увеличавам по малко за да се възстановявам добре.И като премина към дуга програма да си продължа с лицевите 2-3 месеца.Не съм начинаещ обаче не съм тренирал от близо година.

15.01.06
22:07

А,защо си решил да смениш упражненията със свободни тежести с лицеви опори?Мисля,че не е много удачно.Това,че не си тренирал от година не ти пречи да си тренираш с щанги и дъмпели.

16.01.06
10:55

Ми решил съм да стигна максимум капацитет на лицевите - 12 серии по 20-30 и след това да почвам с тежести.

16.01.06
10:58

[quote author=“SiDeReaL”]Ми решил съм да стигна максимум капацитет на лицевите - 12 серии по 20-30 и след това да почвам с тежести.

Няма нужда. Почни си директно по програмата. Остави ги лицевите опори.

16.01.06
11:09

Хах...еми ок , щом пък сте толкова категорични..няма да праа лицеви

16.01.06
11:18

не се ли научихте ,че лицеви опори и тем подобни упр. се правят до отказ / примерно 3 серии до отказ/

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1