Как да ги направи видими ...... ?

Темата е заключена.
RO

29.01.06
19:29

Така значи аз съм на 16 год и имам един приятел на 12 год ?! Той ходи на фитнес само събота и четвъртък ? Има плочки ,обаче почти не се виждат даже не се виждат ? Той ме помоли да попитам в нета как да ги направи видими тея плочки ? Ходи само СЪБОТА и ЧЕТВЪРТЪК на фитнес ! 34 кг е ! Кажете че вече почва да ме дразни ?

29.01.06
19:35

Първо трябва да тренира и да направи здрави коремни мускули и след това да изчисти мазнините по корема.

29.01.06
19:36

Ето ги упражненията за корем и другите мускулни групи.
http://www.bb-team.org/exercise/

В 5-ти клас сигурно мацките всичко дават да видят плочки  :twisted:

RO

29.01.06
19:54

Кажете на кои уреди какво точно да прави !? Коремни преси ли какво ?

Как точно да тренира ? Как да направи здрави коремни мускули ? И как да изчисти мазнините?

МОЛЯ ВИ КАЖЕТЕ всичко необходимо ,че всамо ми НАДИГА ! Айде до утре дано да сте ми отговорили ! Чакам

ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ ! И отговорете на всико в предишните ми два поста !

Още едно поредно мнение и ще бъдете наказан! Това е последно предупреждение! Правилата са за да се спазват!
Йода

29.01.06
21:49

Палпатин ти го е казал точно и ясно :wink:  Първо трябва да направи хубави и здрави плочи , а след това да прави кардио тренировки и да спазва диетка НВД за да изчисти и тва е :wink:

Упражнения има много :wink:
коремни преси
коремни преси с осукване
коремни преси на римско столче
повдигане на краката от лег
повдигане на краката от вис
молитва

И други :wink: Успех :wink:

29.01.06
21:51

Аз едно ще кажа,с таквиз подканки и поредни постове най-много да си изкараш некой бан,а иначе кат толкоз имаш зор и кат имаш толкоз мн въпроси земи прочети сайта!

29.01.06
21:51

[quote author=“bolkers”]Палпатин ти го е казал точно и ясно :wink:  Първо трябва да направи хубави и здрави плочи , а след това да прави кардио тренировки и да спазва диетка НВД за да изчисти и тва е :wink:

Упражнения има много :wink:
коремни преси
коремни преси с осукване
коремни преси на римско столче
повдигане на краката от лег
повдигане на краката от вис
молитва

И други :wink: Успех :wink:

2-3 от тези ще му свършат работа, по хубаво обаче да не прави диета, само лицеви, коремни и там подобни! Може и нещо с дъмбели! Много му е рано още!

Иначе за бана, още едно поредно мнение и ще бъде предложен!

29.01.06
22:40

rodolf_ я поуспокой топката ако обичаш
1.Не се дразни на успеха на другите , а на мързела ти
2.Вземи прочети нещо
3.Разгледай колко още такива теми има, преди да пускаш нова

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1