Ще стане ли ?

reazon

10.02.06
19:32

Значи програмата ми е следната
Понеделник - бицепс,трицепс
Сряда - Гърди,Гръб
Петък - Рамо,Крака

Въпроса ми е следният,дали мога във понеделник да вмъкна и предмишница,или ако НЕ във кой ден ще бъде най-добре ?!

10.02.06
19:35

То може да вмъкнеш в предмишницата понеделник ама за третия ден сериозно помисли.
По добре
бицепс,трицепс
гърди,рамо
гръб,крака

reazon

10.02.06
19:41

За промяна в дадената програма и дума да не става.Мерси все пак-съгласен съм с тебе за предмишницата ;))

PA

10.02.06
19:44

Мисля че ZeroMancer е прав, а пък и май не е много добре да правиш гърди  и гръб в един ден. Водят се за големи мускулни групи или нещо такова.

reazon

10.02.06
19:47

Честно казано тази програма не съм я пробвал,и съм съгласен със вас.Започвам я нея ;)

10.02.06
19:59

[quote author=“reazon”]Значи програмата ми е следната
Понеделник - бицепс,трицепс
Сряда - Гърди,Гръб
Петък - Рамо,Крака

Въпроса ми е следният,дали мога във понеделник да вмъкна и предмишница,или ако НЕ във кой ден ще бъде най-добре ?!

според мен ще е по добре да не слагаш ръцете в един ден
-понеделник - гърди,трицепс
-сряда - гръб,бицепс
-петък - крака, рамо  ( специално за комбинацията Крака - Рамо  сам чувал че не е хубаво , не сам на 100% сигорен , по добре някой  повече знания  да се искаже)
  а и каде остави КОРЕМА ??

10.02.06
19:59

ZeroMancer

То може да вмъкнеш в предмишницата понеделник ама за третия ден сериозно помисли.
По добре
бицепс,трицепс
гърди,рамо
гръб,крака

гръб и крака също са големи групи според мен.мисля, че ще е по-добре да са - гърди+крака и гръб+рамо.аз поне така тренирам.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1