Нова програма

12.02.06
15:12

Значи сега ще сменям програмата стажа в залата ми е около година 180 съм викок 74 кг последната ми програма беше:
Понеделник-Гърди
Вторник-Гръб
Сряда-Крака
Четвъртък-Рамене,Трапец
Петък-Ръце
Събота и неделя-почивка

Само,че почнах да ходя в училище на фитнес и направи голяма грешка щото след училище изникваше се някаква работа и пропусках тренировки и от 2-3 месеца някъде съм в застой и сега сам решил да почна отново сериозно и изкам да дам акцент на ръцете защото са ми изоставащи!!!!И смятам с тази програма да почна отново при нея имах най-голям напредък какво ще кажете?!?!
Понеделник-Гърди,Предно и Средно рамо
Вторник-почивка
Сряда-Гръб,Задно Рамо и Трапец
Четвъртък-почивка
Петък-Ръце
Събота-Почивка
Неделя-Крака

И смятам да правя за:
Гърди-3 упръжнения по 3 серии
Рамо-3 упръжнения по 3 серии
Гръб-4 упръжнения по 3 серии
Ръце-по 2 за бицепс и трицепс по 4 серии
крака-4 упражнения

12.02.06
18:28

мда според мен става , може да преместиш гърба и задно рамо във вторник и да прибавиш още 4-5 серии към трицепса (8 ми се виждат малко) но ти си преценяваш , айде успех

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1