програма/мнение

13.02.06
23:48

значи искам ви мнението за програмката:
15-6 г. / 170см. /65-6 кг ( стойностите са приблизителни понеже мисля че понеже от повече детайли са излишни)
стаж - кам 2 месеца (от толкова време сам на сплит )
ако има значение за добавки : само КРеатин за сега
1ден: гърди - трицепс - предмишница
2ден: почивка
3ден: гръб  - бицепс - трапец
4ден: почивка
5ден: крака - корем-рамо
6ден: почивка
7ден: почивка

по прелистих форума и до колкото можах да разбера - комбинацията крака/рамо не е била хубава ....
ако комбинацията не е удачно просто да им сменя местата .
рамото да отиде в 1ден ,а предмишницата в 5ден.
или да сложа ръцете в 1 ден

гърди - крака
гръб - рамо - трапец
ръце : бицепс , трицепс , предмишница

удачно ли е да вкарам корема 2 пъти седмично или ми е още рано ?Исках да се допитам понеже се чудя как да ги комбинирам , смисал че виждам много варианти и се чудя .... затова се надявам някой с повече стаж да хвърли лъч светлина ....
п.п. - за сяка мускулна група по 3 упражнения , всяко упражнение с 3 серии .... мисля че за моя стаж е добре
Съветите  , корекциите и критиката са добре дошли
месри предварително

13.02.06
23:51

защо не размениш местата на бицепса и трицепса,след гърдите и гърба бая ще си ги натоварил.

16.02.06
08:20

не се ли по ефективното гърди-трицепс и гръб бисепс . поне аз сам останал с такова впечатление от форума

NETP

16.02.06
09:29

Според мен сьщто трябва да размениш местата на бицепса и трицепса,защото от гардите се натоварва второстепенно трицепса и ще ти е много трудно след гарди да правиш трицепс.А ако си начинаещ,какьвто сум аз,трябва да наблягаш на техниката.

16.02.06
17:56

Не изпадайте пак в дребни спорове темата е обсъждана хилядократно
Ако пак има неразбрали ето тук http://www.bb-team.org/forum/viewtopic.php?t=12350 да се обогатите.
Препоръчвам ви моят пост (ехх самореклама,но мисля че доста добре съм обяснил и двата варианта)

16.02.06
20:35

djgorgio-ASTOR програма ставали ?
Какво е твойто мнение , се пак си с години стаж зад гърба си....

17.02.06
20:18

Зависи от сериите и повторенията
Кой ти каза че рамо крака е добра комбинация ?

18.02.06
00:15

djgorgio-ASTOR еми аз сам написал горе 3 упражнения и 3 серии  (10 повторения )- мисля че за моя стаж е достатъчно
а сигорно сам се объркал неква правописна грешка.Вече я поправих
Мисля че програмата става , ако нещо не е наред кажете ...
мерси предварително

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1