Трябва ми гръб.........лека програмка като за нов(1 седмица)

RO

20.02.06
19:51

За около 2-3 часа

Напиши въпроса си разбираемо !!!! Не спами Форума !!! ПРОЧЕТИ И СПАЗВАЙ ПРАВИЛАТА
DJGorgio-Astor

20.02.06
20:13

За 2-3 часа гръб ли искаш да направиш... :) Не те разбирам нещо

RO

20.02.06
20:14

СПАМ
Не пускай безмислени постове !!!!
ПРОЧЕТИ ПРАВИЛАТА
DJGorgio-Astor

20.02.06
20:16

[quote author=“RoniKolman”]да.нещо такова

братле недей така.Пичовете с огромен стаж не правят такава тренировка.Гледай да не стоиш в залата повече от 1ч. независимо каква тренировка правиш(изключвам кардиото)

RO

20.02.06
20:34

ако 1 час ми е малко за пълна тренировка?

20.02.06
21:58

[quote author=“RoniKolman”]ако 1 час ми е малко за пълна тренировка?

това не е чат!спри да пускаш мнения през 5мин.Дразнещо е и накрая никой няма да ти отговори или ще ти заключат темата.Виж програмите в сайта и недей да стоиш повече от 1ч в залата,независимо коя мускулна група правиш!Капиш?

RO

20.02.06
22:18

СПАМ
Не пускай безмислени постове !!!!
ПРОЧЕТИ ПРАВИЛАТА
DJGorgio-Astor

20.02.06
22:29

човек с тоя твой стаж  как мислиш да седиш 2-3 часа . Ти нещо уред ли си. Преди да отидеш в залата прочети малко литература - в сайта има много инфо което ще ти е полезно и ще  погледнеш на нещата от друг ъгъл. Хубаво е да имаш хъс и желание да тренираш , но се пак тренирай превилно

TH

20.02.06
23:01

явно между сериите прави tea break :lol:
сега по същество..пич както ти казаха хората по горе повече от час и половина не ти трябва да седиш в фитнеса..щом толкова са ти малко явноо не правиш интензивна тренировка...намали сериите и времето за почивка между тях да ти е мах 1-2 мин

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1