Лост и успоредка

26.02.06
15:33

Здравейте,
предполагам на много от Вас (както и на мен) ще им се наложи да тренират на лост и успоредка поради специфичните изисквания на различни изпити и т.н. затова и пускам тази тема.
Конкретно в моя случай- усилено тренирам от един месец, а смятам скоро да започна и с Creatine, но чувам какви ли не мнения относно продържителността на тренировките. Отделям всеки ден по около 90 мин. за тренировка. До колко е правилно това? Всеки ден или през ден?

26.02.06
15:46

Ами при повече от час вече е много, пък и трябва да си се изморил! Следователно трябва повече интензивност! Тренирай най-много през ден, може и повече!
Другото - какви са тия глупости за креатин????? Един месец е смешна цифра! Поне година трябва да тренираш без добавки, сега просто няма никакъв смисъл!!!!!

real`boy

28.02.06
16:26

Някой може ли да ми даде линк или поне обяснение как се правят КОФИЧКИ на успуредката

28.02.06
18:04

[quote author=“real`boy”]Някой може ли да ми даде линк или поне обяснение как се правят КОФИЧКИ на успуредката

Тва сериозно ли?

protein

01.03.06
00:01

[quote author=“real`boy”]Някой може ли да ми даде линк или поне обяснение как се правят КОФИЧКИ на успуредката

Извиняваи но немога да се здаржа - ХаХаХаХа АхАхАхАх ахахахахах!
Това да си правиш самолет в гаража та трябва да ти се описва и да ти се дава линк не си ли виждал успоредка ?! На тоя въпрос просто незнам къф отговор чкаш аз мислих 10 минути какво да ти напиша - поне обяснение как се правят КОФИЧКИ на успуредката - и неможахд а измисла как да ти обясна... качваш се и почваш да си свиваш лактите и после да ги разгъваш незнам кфо друго може да се обясни... дишаш както ти е удобно и може да не разгъваш лактите до краи за да не те заболят и като пускаш на доло по бавно на горе по бързо... като на лежанката ( от кофичките ше ти дръпне и постижението на лежанката гаранция ) успех...!

real`boy

01.03.06
15:34

благодаря много..

RE

01.03.06
15:37

http://www.bb-team.org/exercise/000060.php

има и снимки,така че действай.

01.03.06
15:44

[quote author=“protein”][quote author=“real`boy”]Някой може ли да ми даде линк или поне обяснение как се правят КОФИЧКИ на успуредката

Извиняваи но немога да се здаржа - ХаХаХаХа АхАхАхАх ахахахахах!
Това да си правиш самолет в гаража та трябва да ти се описва и да ти се дава линк не си ли виждал успоредка ?! На тоя въпрос просто незнам къф отговор чкаш аз мислих 10 минути какво да ти напиша - поне обяснение как се правят КОФИЧКИ на успуредката - и неможахд а измисла как да ти обясна... качваш се и почваш да си свиваш лактите и после да ги разгъваш незнам кфо друго може да се обясни... дишаш както ти е удобно и може да не разгъваш лактите до краи за да не те заболят и като пускаш на доло по бавно на горе по бързо... като на лежанката ( от кофичките ше ти дръпне и постижението на лежанката гаранция ) успех...!

кво се смееш на човека бе ?!
и не се изказвай неподготвен или по точно пиши нещата
не се свиват, а се сгъват ръцете в лакътната става
според правенето на кофички не е толкова просто нещо защото се различават “мокри” и “сухи” кофички, па и др. упражнения има които се правят на успоредката
аз лично бих поздравил човека че иска да работи и на успоредка а не само железо да блъска в залата

Я се поуспокой малко, укроти топката. Не дръж такъв тон тук ако обичаш !!!
DJGorgio-Astor

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1