Крака в къщи

20.03.06
15:16

Някой може ли да ми каже какви упражнения освен клякане мога да правя за крака у дома?

Br1ng3r

21.03.06
11:01

Пускай си темата на правилното място!

Можеш да правиш тяга с прави крака,бедрено сгъване с дъмбел м/у краката,повдигане на пръсти(крааката качени на нещо високо за да висят петите),напади.

21.03.06
14:25

Сиси клек и плиета с тежест

RE

21.03.06
14:36

[quote author=”Миле”]Сиси клек и плиета с тежест

Бас хващам ,че нищо не е разбрал от тия упражнения :D

21.03.06
14:48

[quote author=“realityman”][quote author=”Миле”]Сиси клек и плиета с тежестБас хващам ,че нищо не е разбрал от тия упражнения :D

Може пък и да ги знае,ако не ще попита :o Все пак не искам да го подценявам

VL

23.03.06
18:49

Какво представляват тези упражнения :?:

23.03.06
19:09

И аз незнам ,но вече правя повдигане на пръсти и клякане :D

NETP

26.03.06
17:01

Също може да стъпваш на ръба на стапала и да накараш някои приятел да ти се качи на гарба.След това се повдигаш на прасти.Или това е тъи нареченото магарешко яздене.Това е доста добро упражнение според мен.Та ние българите малки ли сме магарета.  :D   :D :D

04.04.06
21:08

яко някои обясни тия упражнения дет изредиха Миле и Br1ng3r или поне даде снимки как се праат ще съм много благодарен

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1