Смяна на програма важно/съвети

22.03.06
15:30

Значи тренирам фитнес сериозно от 10 месеца. До сега съм постигнал добри резултати и съм тренирал първо 3 ,а после и 5 дни в седмицата без да спирам. До сега тренировките ми за всеки делник се състояха от
2/3 упр за бицепс
2 за трицепс
2 за рамо
корем
крака
2/3 упр за гърди

Въпросът е дали ще е по-добре да си направя програма ,в която да тренирам всяка група 2 или три пъти седмично.Смисъл всеки ден различни групи?
Тов апо-добър вариант ли ще бъде и ще постигна ли по-добри резултати?

А и ако тренирам отделни групи на ден по колко упражнения да правя за всяка ,взимайки на предвид това което съм правил до сега.
Моля за съвети.

ПП: 14 години , 177 см ,67 кила

22.03.06
20:39

Ами трябва да си направиш програма много ясно, засега си поел пътя на начинаещия който си мисли че ако тренира 3 пъти МГ в седмицата ще качи повече маса. Не става така, а и подхода е грешен

22.03.06
21:07

По два пъти ли да тренирам всяка група на седмица?
ПП:Като се наям хубаво ставам 70 кила.:)

SI

22.03.06
21:39

Ти можеш да станеш и 75 кг. ако изпиеш 5 л. вода, но теглото/височината се мери сутрин след ставане. Слушай съветите на Астор. Повече от един път МГ на седмица няма смисъл с твоя стаж.

22.03.06
22:05

Понеделник : Корем ,Гърди  +предмишница

Вторник :  Крака, Рамо ,  +предмишница

Сряда :Ръце +предмишница

Четвъртък : гръб ,крака +предмишница

Петък :Корем, крака + предмишница

Събота :Почивка

Неделя :Почивка

Според вас това ще ми свърши ли добра работа за сега? Краката са по-често ,защотот за тях правя само клекове и повдигане  на пръсти

А и един път на седмица пулоувър не е ли малко ?

23.03.06
08:51

ma tи като попай моряка ще станеш с тая предмишница :lol:
сега сериозно,би ли ми казал предмишницата защо я тренираш всеки ден и има ли смисъл на този си етап да я тренираш изобщо?!?най много да я претренираш и да неможеш и лъжицата да си държиш.а и по тази програма ти давам 2 седмици и си я сменил сам

23.03.06
13:02

Ами предмишницата се тренира всеки ден, защото се въстановява много по-бързо от останалите мускули.

23.03.06
13:38

чак пък всеки ден ..... :lol:
остави и време да порасне.не повече от два пъти седмично! :)

23.03.06
13:54

А ве махнете предмишницата ,програмата добре ли е?

И един път ли да правя пулоувъра на седмица .Тренирам за маса.

23.03.06
14:01

[quote author=“Nask0`”]Понеделник : Корем ,Гърди  +предмишница

Вторник :  Крака, Рамо ,  +предмишница

Сряда :Ръце +предмишница

Четвъртък : гръб ,крака +предмишница

Петък :Корем, крака + предмишница

Според вас това ще ми свърши ли добра работа за сега? Краката са по-често ,защотот за тях правя само клекове и повдигане  на пръсти

А и един път на седмица пулоувър не е ли малко ?

еееее програмата та програмата.нестига че си писал предмишница всеки ден,нестига че си на 14,нестига че искаш 4 дни в седмицата,нестига че тези 4 дни са поред без почивка,а на всичко отгоре искаш да тренираш крака в 3 от тях

23.03.06
14:46

Ае престани да ми пълниш темата с глупави постове става ли?Искам мнения на опитни хора.
Човека е писал по темата !!
DJGorgio-Astor

23.03.06
20:40

Понеделник , вторник и сряда товариш трицепса, три поредни дена ! Сряда и четвъртък , бицепса.  Ти си знаеш , но аз не бих го правил така. Чети повече, четенето не пречи на тренирането :-)

23.03.06
22:04

Да добре значи ,от това което разбрах програмата ми трябва да изглежда горе-долу така, но имам и един последен въпрос пулоувъра само с гърди ли да го правя или и с гърба отново?

Понеделник : Koрeм, Гърди, Рамо, Трапец

Вторник :  Почивка

Сряда :Гръб, Предмишница

Четвъртък : Почивка

Петък :Ръце, Корем, Предмишница

————————————————————————————————————————————————————————
Kрака почти всеки ден ,защото се повдигам на пръсти и клякам само за тях.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1