как е по добре да правя бицепс и вертикален скрипец?

10.04.06
14:34

тренирам от около месец за маса. как е по добре да правя бицепса - с дъмбели или щанга, а също и вертикалния скрипец - пред или зад врат?

10.04.06
14:51

С дъмбели и с щанга. Отпред (до гърдите).

10.04.06
15:32

Не искам да отварям нова тема и ще попитам тук : Първото ми упражнение за бицепс е згъване с щанга , може ли второто да е сгъване с дъмбели или да сложа концентрично сгъване ? В период за покачване на маса съм !

^Vlastelina^

10.04.06
15:43

[quote author=“Barcelona_FC”]Не искам да отварям нова тема и ще попитам тук : Първото ми упражнение за бицепс е сгъване с шанго , може ли второто да е сгъване с дъмбели или да сложа концентрично сгъване ? В период за покачване на маса съм !

сгъване с дъмбели по-добре  :wink:

10.04.06
17:05

[quote author=”^Vlastelina^”][quote author=“Barcelona_FC”]Не искам да отварям нова тема и ще попитам тук : Първото ми упражнение за бицепс е сгъване с шанго , може ли второто да е сгъване с дъмбели или да сложа концентрично сгъване ? В период за покачване на маса съм !

сгъване с дъмбели по-добре  :wink:

Мерси

RE

10.04.06
17:08

Щом имаш толкова стаж с щанга е по-добре.свикни с нея първо и после с дъмбели.

10.04.06
18:33

[quote author=“realityman”]Щом имаш толкова стаж с щанга е по-добре.свикни с нея първо и после с дъмбели.

Бе човек аз със щанга го правя за първо упражнение , искам да знам за второ кое е по-добре от горе написаните ! Боже боже що не четете ...

^Vlastelina^

10.04.06
22:58

Можеш да включиш и скотово, ако имаш възможност да го правиш де :wink:

11.04.06
00:01

За второ сложи скотово или сгъване от полулег.

Най-доволен съм от сгъването от стоеж с олимпийски лост (това е оня лост, който е дълъг 2 и 20 и тежи 20 кила). Доста повече ме натоварва от кривия лост.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1