Дупе?

SeLeCt

11.04.06
16:07

кажете кое упражнение е допринесло най много за стягане на задните части ?

клековете са най добри но ако не искаш да ти разте дупето ги прави когато минеш на НВД.

SeLeCt

11.04.06
16:49

не искам да расте а да се стенге  :D

а бе аз тва имам предвид за стегане най-добри са клековето на ако тренираш за маса освен 4е ще ти се стегне дупето но и ще порасне доста да си го имаш впредид. Като си на НВД просто е невъзможно да ти разтат мускулуте и тогава само ще се стегне за тва ти го казах това.

SeLeCt

11.04.06
20:14

разбрах ко искаш да ми кажеш ма няма ли някое упражнение от което само стягане да има без растеж

11.04.06
20:26

[quote author=“SeLeCt”]разбрах ко искаш да ми кажеш ма няма ли някое упражнение от което само стягане да има без растеж

хиперстензиите са мн добри
доста стягат и го прави с тежест

12.04.06
22:47

Почто всички упражнения за крака не на машина стягат дупето,но няма друго като бягането(и като кардио,и като упражнение).Ако изкаш готини задни части,тичай.

13.04.06
12:30

Или качвай стълби.

14.04.06
09:49

Лег преса с широк разкрач !!!

15.04.06
17:52

[quote author=“SeLeCt”]не искам да расте а да се стенге  :D

Престанете с тия митове за големи задници от клека.... смешно е

15.04.06
20:52

играй мачле веднъж седмично и си готов....но се раздавай яко на терена :lol:

15.04.06
22:51

Пробвай с липосукция.  :lol:  /майтап/

Абе карди и саляне на общите телесни мазнини е начина, ако избощо има такъв.

Ако гена ти е ‘голям задни’ нямам идея как ще го пребориш без сериозни негативни ефекти.

19.04.06
02:57

“Магарешко повдигане” - вдигаш краката силно на зад и задържаш :wink:

19.04.06
14:08

Прави пълен клек до долу,а също така има разни уреди за тази част на тялото,но те по рядко се намират в фитнес залите

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1