Помогнете ми !!!!

15.04.06
15:13

Значи аз съм на 16 г. Тежа 68 кг. Висок съм 172 и не знам каква програма да използвам досега ползвах все различни и вече тренирам от месец и половина и не мога да намера четеридневен сплит за скоро почнали. плс помогнете ?!?!?!
Държа да е четеридневен сплит за да ходя с прятели ама те са напреднали :P !!!!!

15.04.06
15:32

[quote author=“Chernio”]Значи аз съм на 16 г. Тежа 68 кг. Висок съм 172 и не знам каква програма да използвам досега ползвах все различни и вече тренирам от месец и половина и не мога да намера четеридневен сплит за скоро почнали. плс помогнете ?!?!?!
Държа да е четеридневен сплит за да ходя с прятели ама те са напреднали :P !!!!!

ам потренирай още няколко месеца и после за четиридневни програми си мисли

15.04.06
15:34

аз почнах на:
Гърди + трицепс
Гръб + бицепс
Рамо + трапец+ предмишница
Крака + корем

и ми действаше добре... някои хора разменят бицепса и трицепса...зависи как го усещаш ти самия...
но наистина е добре да почнеш на 3 дневен според мен...

15.04.06
15:46

Е с тази програма до кога мога да продължавам ???
Трябва ли да я сменям????
А и аз досега с четеридневен сплит бях от както съм почнал на четеридневен сплит съм и вече станаха месец и половина :)

15.04.06
17:35

С тоя четиридневен сплит ще претовариш, по добре си избери 3-дневен за начинаещи това е истината,другото е ...

16.04.06
22:38

Добре обаче не знам какви да са упражненията ????
Например за гърди колко упражнения и какви да са и т.н. за останалите мускули ???
:)

16.04.06
22:47

http://www.bb-team.org/training/000157.php тука си е описано колега кое по колко. айде със здраве

16.04.06
22:55

Значи този линк дет ми го даде е по друга програма аз съм на четеридневен сплит а не на тридневен:
Ето на тази програма съм аз по точно ще я почвам а и стажа ми е месец и половина :)  :
Понеделни: Гърди, Трицепс
Вторник: Гръб, Бицепс
Сряда: Почивка
Четвъртък:Рамо, Трапец, Предмишница
Петък: Крака, Корем
Не знам дали пречи да зимам упражненията от тридневния сплит

16.04.06
23:03

батка прави са хората тука не бързай с четиридневния с бързане нищо не става - само евентуално травми и разочарования(поради тежкия факт претрениране)

16.04.06
23:19

Може да са прави ,но аз не се претоварвам и за месец и половина има голям ефект и като сметнеш ,че не зимам никви добавки !
:P
А пък и искам да ходя с приятели те са четеридневен сплит :)

^Vlastelina^

16.04.06
23:51

[quote author=“Chernio”]Може да са прави ,но аз не се претоварвам и за месец и половина има голям ефект и като сметнеш ,че не зимам никви добавки !
:P
А пък и искам да ходя с приятели те са четеридневен сплит :)

Ами тогава си питай приятелчетата за програма, щом нещеш съвети от разбиращи хора  :evil:

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1