Набирания

22.04.06
16:22

Значи тренирам от 4 месеца активно и знам че набиранията с широк хват развиват много добре гръбните мускули,но ми е доста трудно да изпълнявам серия от 6 или 8 набирания.Въпроса ми е дали мога да правя към 4 и после до полувината или аз не знам как де?

22.04.06
16:52

Прави в началото колкото можеш по 3-4 серии, може и някой да ти помага съвсем малко на последните. Все пак тренировките с собствено тегло са много трудни. С тренировките ще видиш че ще ти стане по-лесно и предполагам след месец няма да имаш този проблем

OH

22.04.06
16:55

Набирай се на лоста колкото можеш и след това отиди и довърши серията на скрипец.

22.04.06
16:56

Прав си за тренировките със  собствено тегло мисля да почна с 4 серии по 4 или 5 набирания,щото сега правя нова програма и после мисля да я пусна във форума за одобрение :)

NETP

22.04.06
17:18

За мене набиранията са наи доброто упражнение за гръб.Почваи както си го намислил още от следващия път.
Успех.

22.04.06
18:12

мерси много за съветите ще ми бадат много полезни,ако някои може да каже нещо друго полезно за това упражнение да заповада :)

HO

22.04.06
19:41

Аз да питам като са ми много трудни набиранията с широк хват(пред/зад врат) с тесен постепенно ще се развият ли мускулите на гърба или няма смисъл?

FZ

23.04.06
14:26

[quote author=“haralampi”]Значи тренирам от 4 месеца активно и знам че набиранията с широк хват развиват много добре гръбните мускули,но ми е доста трудно да изпълнявам серия от 6 или 8 набирания.Въпроса ми е дали мога да правя към 4 и после до полувината или аз не знам как де?

Може да правиш 4 серии до отказ и като 2 упражнение придърпване на горен скрипец широк хват 3-4 серии по 10 повторения постепенно ще качиш сила и ще можеш да правиш и повече набирания . успех  :lol:

protein

23.04.06
16:25

А как е най-хубаво да се прави набиранията смисал такъв по колко серии се прави това упражнение ? Винаги до отказ или как... Щото аз отивам и почвам да се набирам правя секи път до отказ ( отказа ми е някаде на 10-тото) и после продалжавам докато не ми паднат под 6 ... така добре ли е или трябва по друг начин!?

23.04.06
18:51

и аз ги правя винаги от отказ...даже на последното 1-2 взимам някои да ми помогне една идея да си завърша повторението...почнах постепенно с по 1-2 чисти сам...след тва кат стигнах до 6-7 сам зех да слагам малко тежести на крачката та да дигнем силата малко...и така...набирането е невероятно упражнение както и да го погледнеш

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1